r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Spotify za darmo: więcej ograniczeń, premiery opóźnione o 2 tygodnie

Strona główna AktualnościINTERNET

W połowie marca pojawiły się informacje o negocjacjach, jakie mają trwać pomiędzy Spotify a największym wytwórniami muzycznymi. W ich rezultacie użytkownicy darmowych kont mogą utracić dostęp do najnowszych hitów, jakie pojawią się w katalogu.

Informacje o pojawieniu się kolejnych ograniczeń dla użytkowników, którzy korzystają z darmowych kont Spotify, właśnie zostały potwierdzone w oficjalnym komunikacie. Zgodnie z przeciekami, użytkownicy bez konta Premium nie będą mieli dostępu do najnowszych albumów. Dla tych, którzy opłacają konta Premium, nowa umowa z UMG nie wpłynie na korzystanie z usługi.

To od artystów (choć w praktyce zapewne bardziej od ich wydawców) będzie zależeć, czy nowy album pojawi się dla wszystkich użytkowników Spotify jednocześnie. Jeżeli jednak zdecydują oni inaczej, to darmowi użytkownicy usługi będą musieli poczekać na nowe wydania dwa tygodnie.

r   e   k   l   a   m   a

Mimo że dotyczyć będzie to na razie jedynie albumów wydawanych przez Universal Music Group, to marcowe przecieki dotyczyły także negocjacji z dwoma innymi największymi w branży muzycznej wytwórniami: Sony oraz Warner. Kwestią czasu jest najpewniej, aż podobne ograniczenia obejmą muzykę wydawaną przez te korporacje.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.