r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Stacja demontażu pojazdów 2017 8.9.14.2

Strona główna Windows Firma Programy branżowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Stacja demontażu pojazdów 2015 to rozbudowany program przeznaczony do obsługi firm zajmujących się zbieraniem i demontażem różnych pojazdów wycofanych z eksploatacji.

Aplikacja została w taki sposób stworzona i opracowana, aby maksymalnie uprościć użytkownikowi wykonywanie różnych czynności w programie, a także wspomóc go podczas zarządzania i prowadzenia stacji demontażu pojazdów. W programie znajdziemy też specjalny moduł do prowadzenia i obsługi magazynu. Bez problemów możemy stworzyć dowolną liczbę magazynów

r   e   k   l   a   m   a

Korzystając z programu, pracodawca (użytkownik) zajmuje się głównie wystawianiem zaświadczeń o przyjęciu lub demontażu pojazdów. Oprócz tego posiada możliwość tworzenia profesjonalnych schematów demontażu pojazdów, a także pozwala na zgłaszanie oraz raportowanie o zyskach i poniesionych stratach z odzyskanych pojazdów i jego poszczególnych części.

Stacja demontażu pojazdów pozwala też na sprzedawanie części pojazdów i wydawanie odpadów, rejestrowanie kontrahentów, zakładanie specjalnych kart ewidencji pojazdów wycofanych z użytku, oraz wykonywanie wielu innych operacji związanych z rozliczeniami – faktury VAT, roczne zestawienie o odpadach, naliczenia opłat za korzystanie z danego obszaru i terenu.

Uwaga!

  • Przed instalacją samego programu, kreator instalacji instaluje pakiet narzędziowy – Microsoft SQL Server.
  • Program dostępny jest w wersji demonstracyjnej i na każdym wydruku znajduje się znak wodny z napisem „wersja demonstracyjna”. Oprócz tego wyłączono możliwość podglądu wydruków
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
gw82   6 #3 20.03.2013 19:42

echo222 - złodziejska dziupla nie musi robić sprawozdań do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska, ani wydawać zaświadczeń do wydziałów komunikacji o zezłomowaniu, więc raczej nie dla nich.

  #2 09.02.2013 09:06

Czy to program do prowadzenia złodziejskiej "dziupli" ? ha, ha

gw82   6 #1 14.09.2012 13:04

Brak jakiejkolwiek dokumentacji do programu, aktualizacje czasem po 3 razy dziennie, jedyna pomoc do programu przez zdalny dostęp kogoś z helpdesku, strasznie zamotany i mało intuicyjny, ale za to posiada ze 30 schematów kolorów ;)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.