Star Tracker - Mobile Sky Map Star Tracker - Mobile Sky Map 1.6.75

Strona główna Android Edukacja i nauka Fizyka i astronomia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Jeżeli lubicie obserwować niebo w poszukiwaniu gwiazd i gwiazdozbiorów aplikacja Star Tracker - Mobile Sky Map jest idealną pomocą. Niezależnie od pogody pozwoli śledzić niebo na ekranie Waszych urządzeń.

W wersji podstawowej Star Tracker - Mobile Sky Map oferuje nam ograniczone możliwości, choć do wielu zastosowań będą one wystarczające. Podstawową jest podgląd mapy nieba na naszym ekranie. Jest on zależny od naszej lokalizacji. Tę możemy zmienić ręcznie za pomocą odpowiedniego menu. Na tym możliwości darmowej wersji się kończą.

W płatnej otrzymujemy kilka ciekawych dodatków. Po pierwsze możliwość wyszukiwania planet, gwiazd i gwiazdozbiorów. W identyfikacji tych ostatnich mogą pomóc grafiki ilustrujące przedstawiane obiekty. Po drugie dzięki wehikułowi czasu możemy sprawdzić układ gwiazd w przeszłość bądź też przyszłości. Płatna wersja to także brak reklam. Wśród zalet Star Tracker - Mobile Sky Map należy wspomnieć również o możliwości pracy w trybie offline. Szkoda, że autorzy programu nie postarali się o dopracowanie interfejsu, który prezentuje się archaicznie i nieintuicyjnie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!