r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Star Wars: Knights of the Old Republic dostępne na iPadach

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Blisko dekadę temu zadebiutowała na rynku niezapomniana produkcja RPG osadzona w świecie filmów Gwiezdnych Wojen, która zawładnęła umysłami graczy — Star Wars: Knights of the Old Republic to dzieło, które każdy szanujący się komputerowiec czy konsolowiec znać zwyczajnie powinien. Odpowiedzialne za projekt BioWare połączyło siły z Aspyr Media, aby w przenośnej formie przybliżyć klasykę nowym odbiorcom. Grę wydano na iPady.

Dostajemy praktycznie to samo, co w 2003 roku, z dorzuconym oczywiście sterowaniem palcem, z uwagi na ekran dotykowy. Historia autorstwa niezastąpionego Drewa Karpyshyna nie zestarzała się. Zabierani jesteśmy w przeszłość, kilka tysięcy lat nim Luke Skywalker sięgnął po raz pierwszy po miecz świetlny. Pod wodzą Dartha Malaka Sithowie przypuszczają atak na dawną Republikę, likwidując wielu rycerzy Jedi. Bohater prowadzony przez gracza musi nie tylko przeciwstawić się zagrożeniu, ale wraz z kompanami rozwikłać zagadkę własnej tożsamości...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.