r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Star Wars: Republic Commando

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Po tym, jak w Gwiezdnych wojnach przedstawiono walki z udziałem klonów, na rynku szybko ukazała się strzelanka FPP z tymi doskonale wyszkolonymi, choć identycznymi żołnierzami. W świecie gier tego typu, Star Wars: Republic Commando udało się pójść nieco inną drogą. Przede wszystkim dostaliśmy tytuł nastawiony na rozgrywkę bardziej taktyczną i wydawanie rozkazów członkom zespołu. Należało wcielić się w dowódcę.

Galeria programu

Pod to wyważono poziom trudności zabawy. Styl na gnanie przed siebie i strzelanie odpada, gdyż bardzo szybko ataki przeciwnika sprowadzają na kolana. Nie ginie się na szczęście od razu, ponieważ kompani mogą nas podnieść, ale wzywając pomoc pod ostrzałem ryzykujemy likwidację całego oddziału. Wypada więc postępować ostrożnie, rozglądając się po otoczeniu za każdym razem, kiedy wkroczy się na nowy teren.

W najwyżej położony punkt posyła się snajpera, za osłoną stawia rzucającego granatami, a obsługę działka w pobliżu zleca trzeciemu, samemu dopiero otwierając wrota, za którymi czają się przeważające siły wroga. Trzeba do tego zawsze dostosowywać się do sytuacji, czasami wysadzając ściany, by zajść wroga od flanki. Cieszy grafika i muzyka, z lokacjami, postaciami i broniami wzorowanymi na filmowych.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Pentium III 1.0 GHz
  • 256 MB RAM
  • Karta graficzna 64 MB z akceleracją 3D

Ograniczenia wersji demo

Wersja testowa umożliwia wzięcie udziału w długiej misji na Kashyyyk, planecie rasy Wookie. Daje to dość duży wgląd w mechanikę rozgrywki.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Zakłócenia mocy, czyli gry ze świata Star Wars, które nie ujrzały światła dziennego

15
ROZRYWKA 16.12.2015 | Tomasz Wrzesień

Napięcie związane z premierą ponoć fenomenalnego kinowego Epizodu VII Gwiezdnych wojen powoli osiąga apogeum, a tymczasem debiutowi filmu towarzyszyła raptem jedna duża gra ze zrestartowanej przez EA serii Star Wars: Battlefront. Rzecz dziwi, gdy człowiek sięgnie pamięcią wstecz do czasów, kiedy marketing starał się wypchnąć na rynek jak najwięcej projektów PC i konsolowych towarzyszących nowemu obrazowi. Po drodze jednak najpierw LucasArts się trochę pogubiło, a potem wielkie The Walt Disney Company wykupiło w całości Lucasfilm. W przeciągu ostatnich kilkunastu lat do kosza poszło około 30…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
lordjahu   24 #1 02.08.2016 20:19

Chyba najlepsza część z serii strzelanek w świecie Star Wars. Wcielamy się w tytułową grupę uderzeniową Republiki i walczymy z jej wrogami. Świetny klimat i znana ścieżka dźwiękowa idealnie budują klimat :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.