Ruszyła inicjatywa Games Republic, z tej okazji Anomaly: Warzone Earth za darmo

Ruszyła inicjatywa Games Republic, z tej okazji Anomaly: Warzone Earth za darmo

Ruszyła inicjatywa Games Republic, z tej okazji Anomaly: Warzone Earth za darmo
28.04.2014 12:42, aktualizacja: 29.04.2014 09:42

Pod koniec zeszłego roku informowałem, że rodzimy zespół 11 bit studios, znany z serii gier Anomaly (najnowsza odsłona Defenders w drodze), szykował się do uruchomienia inicjatywy Games Republic, która po okresie testów już oto wystartowała. Na pierwszy rzut oka mamy do czynienia z kolejnym cyfrowym sklepem, nastawionym na produkcje niezależnych twórców gier, ale to zarazem coś dla wszystkich, którzy chcieliby zarabiać na poświęcaniu czasu grom, czyli blogerom czy przygotowującym filmiki na YouTube.

Games Republic - How it Works

Strona główna to prezentacja aktualnej atrakcyjnej oferty cyfrowej platformy, tytułów nowych oraz tych w promocji — tu warto zwrócić uwagę przede wszystkim na obniżkę na poziomie 80% na dzieła samego 11 bit studios, a także pakiet przedpremierowy na Anomaly Defenders z Anomaly 2 w zestawie. Oczywiście nie mogło się obejść bez rozdawania gier za darmo, w ramach zachęty do rejestracji. Aby móc bezpłatnie pobrać Anomaly: Warzone Earth na PC (Windows, Linux, OS X) wystarczy zostawić swój adres email, potwierdzić go klikając w link w nadesłanej przez system wiadomości, zdefiniować hasło oraz pseudonim, po czym zajrzeć do zakładki My Games w ustawieniach profilu.

Potem warto zastanowić się, czy nie chcemy na współpracy z Games Republic zarobić, mamy do czynienia bowiem też z programem afiliacyjnym. W skrócie, na swojej stronie czy kanale filmowym wkleja się odpowiedni fragment kodu, wyświetlający ofertę na gry, a jeżeli ktoś z takiego polecenia produkt nabędzie, dostaniemy z tego swoją działkę. Podpinamy konto PayPal, tworzymy własną kolekcję tytułów i zachęcamy do kupna.

Każdy taki rynek da się spersonalizować, chociażby dorzucając własne logo, a ofertę gier dostosować do swoich fanów (bo jesteśmy przykładowo znanym jutuberem), w prosty sposób modyfikując listę dostępnych produktów. Poza Games Republic rozreklamujemy go z pomocą odpowiednich widżetów. Od każdej transakcji dostajemy 15%, zaś bieżący zarobek widoczny jest zawsze w zakładce My Earnings. O ile założyliśmy już sklep.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)