r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

StarCodec 20161227

Strona główna Windows Multimedia Rozszerzenia multimedialne i kodeki
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

StarCodec to zestaw kodeków audio i wideo potrzebnych do odtwarzania multimediów w różnych formatach oraz przydatny osobom zajmującym się tworzeniem muzyki czy chociażby montażem prostych klipów wideo.

Galeria programu

Wśród kodeków zawartych w tym pakiecie wyróżnić można między innymi filtry LAV, ffdshow, AC3, Xvid, x264, WebM, koder i dekoder MP3, AAC, FLAC, MusePack, WavePack, filtry madVR, Avi Splitter, RealMedia Splitter, Matroska Splitter i sporo innych. Wszystkie są pogrupowane kategoriami, dzięki czemu łatwo odnaleźć konkretny kodek. Do tego w zestawie znalazło się również miejsce dla aplikacji użytkowych, w tym przydatnego MediaInfo, który daje dostęp do wielu informacji na temat wskazanego pliku multimedialnego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 14.07.2015 18:19

Lepsze K-Lite.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.