StarCodec StarCodec 20180912

Strona główna Windows Multimedia Rozszerzenia multimedialne i kodeki
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

StarCodec to zestaw kodeków audio i wideo potrzebnych do odtwarzania multimediów w różnych formatach oraz przydatny osobom zajmującym się tworzeniem muzyki czy chociażby montażem prostych klipów wideo.

Wśród kodeków zawartych w tym pakiecie wyróżnić można między innymi filtry LAV, ffdshow, AC3, Xvid, x264, WebM, koder i dekoder MP3, AAC, FLAC, MusePack, WavePack, filtry madVR, Avi Splitter, RealMedia Splitter, Matroska Splitter i sporo innych. Wszystkie są pogrupowane kategoriami, dzięki czemu łatwo odnaleźć konkretny kodek. Do tego w zestawie znalazło się również miejsce dla aplikacji użytkowych, w tym przydatnego MediaInfo, który daje dostęp do wielu informacji na temat wskazanego pliku multimedialnego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!