r   e   k   l   a   m   a
reklama

Stardock dba o swoje studia, tworzy Stardock Staffing Company

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Tworzenie gier to taki biznes, że po zakończeniu swojej roli przy danym projekcie łatwo po prostu stracić posadę. Zdawała sobie z tego sprawę firma Stardock, a że nie lubi, kiedy marnują się talenty, szefostwo wpadło na pomysł wystartowania z nowym przedsięwzięciem o nazwie Stardock Staffing Company, w którym podległe jej zespoły będą mogły wymieniać się pracownikami. Ograniczy się tak znacznie liczbę zwolnień.

Powiedzmy, że graficy odpowiedzialni za projekty postaci w nadchodzącym Galactic Civilizations III wszystkie już rozrysowali. Zamiast siedzieć bezczynnie i martwić się o swoje stołki, z ich pomocy mogłoby skorzystać chociażby chcące zrewolucjonizować gatunek gier strategicznych Oxide Games. Chodzi o takie wewnętrzne pośrednictwo pracy, dzięki któremu można też znaleźć potrzebnych akurat do projektów specjalistów. SSC obejmuje wszystkie inwestycje Stardock, w tym także m.in. Mohawk Games.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii