r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Stardock dba o swoje studia, tworzy Stardock Staffing Company

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Tworzenie gier to taki biznes, że po zakończeniu swojej roli przy danym projekcie łatwo po prostu stracić posadę. Zdawała sobie z tego sprawę firma Stardock, a że nie lubi, kiedy marnują się talenty, szefostwo wpadło na pomysł wystartowania z nowym przedsięwzięciem o nazwie Stardock Staffing Company, w którym podległe jej zespoły będą mogły wymieniać się pracownikami. Ograniczy się tak znacznie liczbę zwolnień.

Powiedzmy, że graficy odpowiedzialni za projekty postaci w nadchodzącym Galactic Civilizations III wszystkie już rozrysowali. Zamiast siedzieć bezczynnie i martwić się o swoje stołki, z ich pomocy mogłoby skorzystać chociażby chcące zrewolucjonizować gatunek gier strategicznych Oxide Games. Chodzi o takie wewnętrzne pośrednictwo pracy, dzięki któremu można też znaleźć potrzebnych akurat do projektów specjalistów. SSC obejmuje wszystkie inwestycje Stardock, w tym także m.in. Mohawk Games.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.