r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Stargunner za darmo na GOG.com

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Ten kto zakładał, że z okazji 5 lat istnienia GOG.com, w serwisie — poza rzecz jasna masą różnorakich akcji promocyjnych — pojawi się również kolejna gra do pobrania za darmo, ten oczywiście się nie pomylił. Zupełnie bezpłatnie do swojej biblioteki można oto dodać teraz jeszcze strzelankę Stargunner z 1996 roku. To klasyczna pozycja, w której przemieszczamy się statkiem w prawą stronę, strącając po drodze kolejne fale wrogów.

Dostępne są spory pakiet bossów, masa broni i dopalaczy do wykorzystania w boju, a także pokaźny zestaw różnorakich sekretów do odnalezienia. Projekt to jedno z dzieł spod skrzydeł niegdyś bardzo uznanych 3D Realms oraz Apogee Software. Zapewne niejeden starszy już gracz miał okazję w młodości zasiąść za sterami kosmicznej jednostki, choć nie pamiętał tytułu tej gry — warto sobie na pewno ją przypomnieć.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.