reklama

Stargunner za darmo na GOG.com

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Ten kto zakładał, że z okazji 5 lat istnienia GOG.com, w serwisie — poza rzecz jasna masą różnorakich akcji promocyjnych — pojawi się również kolejna gra do pobrania za darmo, ten oczywiście się nie pomylił. Zupełnie bezpłatnie do swojej biblioteki można oto dodać teraz jeszcze strzelankę Stargunner z 1996 roku. To klasyczna pozycja, w której przemieszczamy się statkiem w prawą stronę, strącając po drodze kolejne fale wrogów.

Dostępne są spory pakiet bossów, masa broni i dopalaczy do wykorzystania w boju, a także pokaźny zestaw różnorakich sekretów do odnalezienia. Projekt to jedno z dzieł spod skrzydeł niegdyś bardzo uznanych 3D Realms oraz Apogee Software. Zapewne niejeden starszy już gracz miał okazję w młodości zasiąść za sterami kosmicznej jednostki, choć nie pamiętał tytułu tej gry — warto sobie na pewno ją przypomnieć.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić