Start 4.7.5.3

Strona główna Android Bezpieczeństwo Blokady ekranu
Pobierz program
lub zeskanuj:

Start, to aplikacja do obsługi ekranu blokady, która dodaje szereg funkcji wzbogacających system Android i pozwalających na szybki dostęp do ulubionych aplikacji. Wygląd ekranu blokady można zmienić jednym z prawie 150 motywów dostępnych w Sklepie Google Play.

Aplikacja składa się z dwóch elementów – pierścienia i panelu bocznego ze skrótami do programów. Za pomocą pierścienia użytkownik może uzyskać dostęp do komunikatorów zainstalowanych na urządzeniu. Szybki dostęp do ostatnich połączeń jest możliwy dzięki integracji z aplikacją telefonu. Całości dopełniają skrót do aplikacji aparatu oraz ostatnio otwarte programy. Ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie skrótów do Facebooka, Twittera, Galerii, odtwarzacza muzycznego, wyszukiwania i kilku innych na bocznym panelu aplikacji. Dzięki temu dostęp jest szybki i bezproblemowy. Wygląd ekranu blokady może być zmieniony jednym ze 140 motywów i 40 dodatków, głównie kanałów RSS.

Aplikacja ma pewne problemy, gdy stosowane są podwójne zabezpieczenia (pojawia się drugi ekran blokady), jednak mnogość opcji i ciekawy wygląd są czymś, co sprawia, że warto sięgnąć po produkt firmy Celltick.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza