reklama

Steam na Linuksie oficjalnie dostępny, ruszyła promocja na gry

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Klient usługi Steam w wersji na Linuksa (a konkretniej Ubuntu) wyszedł wreszcie z fazy testów beta i oficjalnie wystartował. Z tej okazji w cyfrowym sklepie Valve ruszyła wielka promocja na gry dostępne na system spod znaku pingwinka. Wiele tytułów możemy zakupić do 21 lutego ponad połowę taniej. Otrzymujemy również specjalny przedmiot do wykorzystania w darmowej strzelance Team Fortress 2 — maskotkę popularnego Tuksa.

Promocyjna oferta obejmuje blisko 60 pozycji. Znajdziemy wśród nich Serious Sama 3: BFE, niezłe przygodówki The Book of Unwritten Tales oraz The Critter Chronicles, są straszna Amnesia: Mroczny Obłęd z Penumbrami, Counter-Strike Source, kultowy Half-Life czy polskie Anomaly: Warzone Earth. Nie wiadomo na razie, co z obsługą innych dystrybucji Linuksa. Valve niepokojąco podkreśla na każdym kroku, że Ubuntu to firmy ulubiona...

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało