r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

StepMania 5.0.10

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

StepMania to najpopularniejsza na świecie bezpłatna gra taneczna, która idzie w ślady komercyjnych konsolowych produkcji współpracujących z matami oraz automatów. Zabawa opiera się tutaj na rytmicznym wystukiwaniu kierunków,gdy strzałki dojeżdżają z dołu do linii na górze ekranu. Rozgrywka możliwa jest samemu lub z kimś, chociaż naturalnie w tym drugim przypadku wszystko nabiera dużo większych rumieńców.

Ogromną siłą projektu jest społeczność wokół niego skupiona. O ile podstawowa wersja gry nie szokuje liczbą dostępnych do wystukania piosenek, w Internecie bez problemu da się znaleźć całe wielkie paczki utworów przygotowane przez fanów, nawet z teledyskami w tle. Zazwyczaj nie trzeba też czekać całe wieki na dodanie nowszych hitów, a do tego wszystkiego wszelkie dodatki z sieci do pobrania są za darmo.

r   e   k   l   a   m   a

Jeśli StepMania kogoś mocno wciągnie, zapewne poszuka również daleko idących modyfikacji tytułu, czasem zupełnie odmieniających go graficznie. Przy odpowiednio przygotowanych piosenkach do tańczenia da się także pośpiewać, bo wyświetlany jest do nich tekst. Poza wieloma trybami zabawy na jednym komputerze, nie zabrakło również opcji sieciowych. Niekoniecznie musimy walczyć z kimś przy naszym PC.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 16.01.2017 11:45

Cześć! Gra sprawdza się super, aczkolwiek pewnego dnia nacisnęłam coś i od tej pory ciągle włącza mi się tylko wersja ''demo''. Mata nie została uszkodzona ale mimo wszystko nie działa. Nie da się wyłączyć demo i nie wiem co zrobić. Proszę o pomoc.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.