Steve

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Steve to niezbyt magiczne imię, jak na pomocnika potężnego czarodzieja, ale mimo wszystko bohater bezpłatnej niezależnej gry całkiem nieźle sobie radził ze sztukami mistycznymi. Sporo się uczył, kiedy musiał sprzątać po eksperymentach udanych i tych nie całkiem pomyślnych mistrza Marlina, ale chyba nigdy nie wierzył, że pewnego dnia od niego zależały będą losy całego świata. Tymczasem magowi zdarzyła się wpadka...

Dość powiedzieć, że w rezultacie niezbyt przemyślanych decyzji magicznych cała rzeczywistość rozleciała się na kawałki. Bohater musi teraz przechodzić przez specjalne portale do różnorodnych krain, aby tam zebrać mistyczne kryształy, potrzebne do przywrócenia dawnego stanu rzeczy. W każdym etapie do zebrania jest określona liczba odłamków. Dopiero potem otworzą się graczowi wrota powrotne.

Projekt Steve reprezentuje gatunek platformówek 3D z elementami logicznymi. Sporo tutaj skakania po skałkach i ponad rozpadlinami czy wodą, co wymaga zręczności oraz dokładności. Tymczasem dysponujemy ograniczoną rezerwą żyć. Gra skierowana jest więc do wytrwałych, gdyż przy utracie wszystkich całą opowieść rozpoczynamy zwyczajnie od nowa. Poziom trudności rekompensują oprawa oraz udźwiękowienie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!