r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Strata Design 3D SE 7.5.1

Strona główna Windows Grafika Modelowanie 3D
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Strata Design 3D SE to program do modelowania i projektowania produktów i wizualizacji reklamowych, przeznaczony dla początkujących i do nauki. Można w nim tworzyć model od podstaw lub na bazie innych modeli, oteksturować go i przygotować wizualizację produktu.

Galeria programu

Modelowanie w Design 3D SE wykorzystuje na tradycyjne narzędzia i operacje: jak wielokąty, krzywe Beziera, operacje boole'owskie i tym podobne. Przy teksturowaniu można sięgnąć po wbudowane materiały lub importować własne. Można dowolny obraz owinąć wokół obiektu 3D, można stosować mapy wypukłości, a także generować realistyczne metale dzięki mapom anizotropowym. Można także teksturować tylko podzbiory wielokątów.

Przed stworzeniem modelu można wybrać dla niego scenerię, czyli studio fotograficzne, w którym będą robione zdjęcia produktu. W przestrzeni wirtualnego studia można wybrać inne tła, modelować światło panelami odbijającymi i ustawić kilka kamer. Poza renderami fotorealistycznymi można tworzyć szkice i obrazki komiksowe.

Strata Design 3D SE 7 może importować i eksportować materiały w wielu formatach używanych w branży: Collad, Illustrator/EPS, Photoshop PSD, STL, 3DS, DXF, OBJ i VRML 1 oraz 2. Może także korzystać z fontów TrueType i przygotować modele do wydruku na drukarkach przestrzennych.

Aby skorzystać z programu, należy „kupić” za 0 dolarów program Strata Design 3D SE na wybraną platformę w sklepie producenta. Darmowy klucz aktywacyjny zostanie przysłany pocztą elektroniczną na adres podany przy zakupie. Sporo materiałów szkoleniowych można znaleźć na stronie Strata 3D University.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Zaprojektuj swój pierwszy produkt w darmowym Strata Design 3D SE

4
OPROGRAMOWANIE 30.07.2015 | Anna Rymsza (Xyrcon)

W naszej bazie programów pojawiła się ciekawa nowość, kierowana do osób, które chcą zacząć przygodę z projektowaniem przedmiotów użytkowych czy reklamą. Strata Design 3D SE to program do modelowania i projektowania w trzech wymiarach, przeznaczony głównie do tworzenia modeli produktów i wizualizacji reklamowych. Można w nim stworzyć model od podstaw, nałożyć na niego tekstury i wyrenderować prezentację produktu. Ta wersja programu jest przeznaczona dla początkujących i do nauki. Przed stworzeniem modelu produktu należy wybrać dla niego scenerię, która zastąpi studio fotograficzne. Po…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 23.12.2015 17:52

@edelmann: No tak, to jest NAJISTOTNIEJSZE.

  #4 09.12.2015 09:20

@edelmann: nie otwiera mi pliku do instalacji;(

edelmann   12 #3 02.10.2015 13:06

@MarekVite (niezalogowany): Tak, otrzymasz, bo ja mam. jednak prawie nie używam, nie przypadł mi do gustu, bardzo niewygodna nawigacja na obiektach sprawa że program mnie skutecznie zniechęcił.

Autor edytował komentarz.
  #2 01.10.2015 16:12

@edelmann: Kto sprawdził rejestrację ? Czy po rejestracji otrzymamy program ?

edelmann   12 #1 30.07.2015 17:30

Instalator rodem z Windows 98

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.