Strata Design 3D SE Strata Design 3D SE 7.5.1

Strona główna Windows Grafika Modelowanie 3D
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Strata Design 3D SE to program do modelowania i projektowania produktów i wizualizacji reklamowych, przeznaczony dla początkujących i do nauki. Można w nim tworzyć model od podstaw lub na bazie innych modeli, oteksturować go i przygotować wizualizację produktu.

Modelowanie w Design 3D SE wykorzystuje na tradycyjne narzędzia i operacje: jak wielokąty, krzywe Beziera, operacje boole'owskie i tym podobne. Przy teksturowaniu można sięgnąć po wbudowane materiały lub importować własne. Można dowolny obraz owinąć wokół obiektu 3D, można stosować mapy wypukłości, a także generować realistyczne metale dzięki mapom anizotropowym. Można także teksturować tylko podzbiory wielokątów.

Przed stworzeniem modelu można wybrać dla niego scenerię, czyli studio fotograficzne, w którym będą robione zdjęcia produktu. W przestrzeni wirtualnego studia można wybrać inne tła, modelować światło panelami odbijającymi i ustawić kilka kamer. Poza renderami fotorealistycznymi można tworzyć szkice i obrazki komiksowe.

Strata Design 3D SE 7 może importować i eksportować materiały w wielu formatach używanych w branży: Collad, Illustrator/EPS, Photoshop PSD, STL, 3DS, DXF, OBJ i VRML 1 oraz 2. Może także korzystać z fontów TrueType i przygotować modele do wydruku na drukarkach przestrzennych.

Aby skorzystać z programu, należy „kupić” za 0 dolarów program Strata Design 3D SE na wybraną platformę w sklepie producenta. Darmowy klucz aktywacyjny zostanie przysłany pocztą elektroniczną na adres podany przy zakupie. Sporo materiałów szkoleniowych można znaleźć na stronie Strata 3D University.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!