r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Strata Design 3D SE 7.5.1

Strona główna Windows Grafika Modelowanie 3D
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Strata Design 3D SE to program do modelowania i projektowania produktów i wizualizacji reklamowych, przeznaczony dla początkujących i do nauki. Można w nim tworzyć model od podstaw lub na bazie innych modeli, oteksturować go i przygotować wizualizację produktu.

Galeria programu

Modelowanie w Design 3D SE wykorzystuje na tradycyjne narzędzia i operacje: jak wielokąty, krzywe Beziera, operacje boole'owskie i tym podobne. Przy teksturowaniu można sięgnąć po wbudowane materiały lub importować własne. Można dowolny obraz owinąć wokół obiektu 3D, można stosować mapy wypukłości, a także generować realistyczne metale dzięki mapom anizotropowym. Można także teksturować tylko podzbiory wielokątów.

r   e   k   l   a   m   a

Przed stworzeniem modelu można wybrać dla niego scenerię, czyli studio fotograficzne, w którym będą robione zdjęcia produktu. W przestrzeni wirtualnego studia można wybrać inne tła, modelować światło panelami odbijającymi i ustawić kilka kamer. Poza renderami fotorealistycznymi można tworzyć szkice i obrazki komiksowe.

Strata Design 3D SE 7 może importować i eksportować materiały w wielu formatach używanych w branży: Collad, Illustrator/EPS, Photoshop PSD, STL, 3DS, DXF, OBJ i VRML 1 oraz 2. Może także korzystać z fontów TrueType i przygotować modele do wydruku na drukarkach przestrzennych.

Aby skorzystać z programu, należy „kupić” za 0 dolarów program Strata Design 3D SE na wybraną platformę w sklepie producenta. Darmowy klucz aktywacyjny zostanie przysłany pocztą elektroniczną na adres podany przy zakupie. Sporo materiałów szkoleniowych można znaleźć na stronie Strata 3D University.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Zaprojektuj swój pierwszy produkt w darmowym Strata Design 3D SE

4
OPROGRAMOWANIE 30.07.2015 | Anna Rymsza

W naszej bazie programów pojawiła się ciekawa nowość, kierowana do osób, które chcą zacząć przygodę z projektowaniem przedmiotów użytkowych czy reklamą. Strata Design 3D SE to program do modelowania i projektowania w trzech wymiarach, przeznaczony głównie do tworzenia modeli produktów i wizualizacji reklamowych. Można w nim stworzyć model od podstaw, nałożyć na niego tekstury i wyrenderować prezentację produktu. Ta wersja programu jest przeznaczona dla początkujących i do nauki. Przed stworzeniem modelu produktu należy wybrać dla niego scenerię, która zastąpi studio fotograficzne. Po…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 23.05.2017 15:40

@MarekVite (niezalogowany): Program zainstalowałem ONLINE przez "STEAM " Na Win 8.1 64 bit . OK

  #6 23.05.2017 15:14

@MarekVite (niezalogowany): Nie pracuje w Win_XP i Vista. możesz wejść przez portal graczy " STEAM" . Zainstalować program " STeam ". Utworzyć konto gracza. Teraz możesz kopiować " Strata Design 3D SE " . Wymagania sprzętowe; 1) min. Win 7 lub wyżej / Pentium 4; Intel lub Athlon / RAM 4GB / Grafika NViDIA lub AMD / na HD 3GB. 2) zalecane; Win 10 / RAM 8GB / na HD 6GB . Nie robiłem tego, więc patrz uważnie co kopiujesz ! Tu masz Link - http://store.steampowered.com/app/631130/Strata_Design_3D_SE/

  #5 23.12.2015 17:52

@edelmann: No tak, to jest NAJISTOTNIEJSZE.

  #4 09.12.2015 09:20

@edelmann: nie otwiera mi pliku do instalacji;(

edelmann   13 #3 02.10.2015 13:06

@MarekVite (niezalogowany): Tak, otrzymasz, bo ja mam. jednak prawie nie używam, nie przypadł mi do gustu, bardzo niewygodna nawigacja na obiektach sprawa że program mnie skutecznie zniechęcił.

Autor edytował komentarz.
  #2 01.10.2015 16:12

@edelmann: Kto sprawdził rejestrację ? Czy po rejestracji otrzymamy program ?

edelmann   13 #1 30.07.2015 17:30

Instalator rodem z Windows 98

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.