r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SubRay

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SubRay to klimatyczna platformówka 2D przenoszącą nas wprost w niezbadane dotąd przez ludzkość mroczne wody najgłębszych oceanów.

Galeria programu

Zasiadając za sterami niewielkiej, ale uzbrojonej łodzi podwodnej poruszamy się podwodnymi, tajemniczymi korytarzami pełnymi pułapek, zasadzek i zagadek. Oprócz głównej misji związanej z eksploracją nowych terytoriów staramy się możliwie szybko dotrzeć do wyjścia z każdego kolejnego układu zachowując przy tym jak najwyższy poziom energii.

W wypełnieniu tego zadania skutecznie przeszkadzać będą zmutowane kałamarnice oraz wszelkie wrogo nastawione morskie poczwary. Wyposażeni w specjalny radar oraz zdolność chwilowej dematerializacji jesteśmy w stanie nawiązać równorzędną walkę z nieprzyjacielem. Należy jednak umiejętnie wykorzystywać swoją moc, gdyż akuratnie uruchomiona wpływa znacznie na podsterowność pojazdu.

W grze pełno jest potrzasków, pułapek i zawiłości co powoduje że momentami możemy nieźle się zakręcić w plątaninie podwodnych korytarzy, ale to jedynie uatrakcyjnia produkcję. Tempo gry celowo jest nie za wysokie, by lepiej oddać klimat panujący kilkanaście kilometrów pod wodą.

SubRay posiada przyzwoitą grafikę i odpowiednią dla gatunku oprawę dźwiękową. Jest to gra prosta w zasadach, ale mimo wszystko wymagająca od gracza odrobiny sprytu i zaangażowania, a dzięki swemu klimatowi oraz ukrytemu podtekstowi skłania gracza do przemyśleń, zadumy i nostalgii.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

SubRay na weekend

8
ROZRYWKA 22.08.2014 | Rafał Szramowiat

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy SubRay - klimatyczną platformówkę 2D przenoszącą nas wprost w niezbadane dotąd przez ludzkość mroczne wody najgłębszych oceanów. Zasiadając za sterami niewielkiej, ale uzbrojonej łodzi podwodnej poruszamy się podwodnymi, tajemniczymi korytarzami pełnymi pułapek, zasadzek i zagadek. Oprócz głównej misji związanej z eksploracją nowych terytoriów staramy się możliwie szybko dotrzeć do wyjścia z każdego kolejnego układu zachowując przy tym jak najwyższy poziom energii. W wypełnieniu tego zadania skutecznie przeszkadzać będą zmutowane…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
michal.d98   10 #1 23.08.2014 14:41

Tak się zastanawiam, po cholere kupowałem grafike gtx 780 skoro gram tylko i wyłącznie w gry pokroju ów SubRay.. Myślę, że w zupełności wystarczy mi grafika zaimplementowana w procka i7 4770K. Ktoś chętny do zakupu GTX 780?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.