r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Suddenly, Thousands

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Darmowy projekt Suddenly, Thousands wyróżnia się na tle innych bezpłatnych gier nie tylko tajemniczym tytułem, lecz przede wszystkim mechaniką rozgrywki. Co prawda wbrew nazwie nie będziemy w dziele kierować tysiącami postaci, ale faktycznie zabawa opiera się na zarządzaniu małym tłumem bohaterów. Trochę tutaj platformówki, odrobina zręcznościówki, ale głównie mamy do czynienia z niezłą produkcją logiczną.

Galeria programu

Zadanie zaciekawionego tą propozycją komputerowca to doprowadzenie takiej liczby postaci do specjalnych stref, jaka widnieje w ich oznaczeniu. Na starcie zawsze sterujemy jednym herosem, który roztacza dookoła siebie pole. Wystarczy kliknąć, gdy w jego zasięgu znajdzie się nieaktywny bohater, żeby ten dołączył do nas i poruszał się tak samo, jak dowódca. Cały haczyk w tym, iż nie każdy biega w identycznym tempie.

Z początku trochę kłopotu sprawi zwykłe, ale tłumne wskakiwanie na platformy. Zaraz potem dojdzie jednak szybko przepychanie skrzynek, aktywowanie drzwi czy unikanie zabójczych przeszkód w formie piorunów. Na szczęście da się pozostawiać podążających za liderem w miejscu przy wciśnięciu lewego klawisza myszki, lecz zatrzymają się nam wtedy wszyscy. Zarządzanie stadkiem tez zmusza do myślenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.