r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Suddenly, Thousands

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Darmowy projekt Suddenly, Thousands wyróżnia się na tle innych bezpłatnych gier nie tylko tajemniczym tytułem, lecz przede wszystkim mechaniką rozgrywki. Co prawda wbrew nazwie nie będziemy w dziele kierować tysiącami postaci, ale faktycznie zabawa opiera się na zarządzaniu małym tłumem bohaterów. Trochę tutaj platformówki, odrobina zręcznościówki, ale głównie mamy do czynienia z niezłą produkcją logiczną.

Galeria programu

Zadanie zaciekawionego tą propozycją komputerowca to doprowadzenie takiej liczby postaci do specjalnych stref, jaka widnieje w ich oznaczeniu. Na starcie zawsze sterujemy jednym herosem, który roztacza dookoła siebie pole. Wystarczy kliknąć, gdy w jego zasięgu znajdzie się nieaktywny bohater, żeby ten dołączył do nas i poruszał się tak samo, jak dowódca. Cały haczyk w tym, iż nie każdy biega w identycznym tempie.

Z początku trochę kłopotu sprawi zwykłe, ale tłumne wskakiwanie na platformy. Zaraz potem dojdzie jednak szybko przepychanie skrzynek, aktywowanie drzwi czy unikanie zabójczych przeszkód w formie piorunów. Na szczęście da się pozostawiać podążających za liderem w miejscu przy wciśnięciu lewego klawisza myszki, lecz zatrzymają się nam wtedy wszyscy. Zarządzanie stadkiem tez zmusza do myślenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.