Sudoku Toon

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Sudoku to łamigłówka wymyślona w 1783 roku przez wybitnego matematyka z Bazylei. Po tym jak przeszła wiele zmian i mutacji, zaczęła cieszyć się ona ogromnym zainteresowaniem i popularnością w Japonii. Kilkanaście lat później grę znał już niemalże cały świat. Grono jej fanów rozrasta się z każdym dniem.

Należy w taki sposób wypełniać diagramy, aby w każdym poziomym wierszu, pionowej kolumnie i kwadracie 3x3 znalazły się liczby od 1 do 9. W przypadku Sudoku Toon wspomniane liczby można zastąpić kolorami lub figurami. Liczby, kolory czy figury nie mogą się powtarzać ani też sąsiadować jako takie same ze sobą.

Sudoku nie wymaga od gracza skomplikowanych rachunków czy obliczeń, ale bez zastanowienia, odpowiedniej taktyki oraz logicznego myślenia nie da się znaleźć prawidłowego rozwiązania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!