r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sukces sklepu iTunes

Strona główna Aktualności

Najpopularniejszy internetowych sklep muzyczny prowadzony przez Apple sprzedał już ponad miliard plików. Do osiągnięcia takiego wyniku wystarczyły niecałe trzy lata, ale większość utworów została sprzedana w przeciągu ostatniego roku, gdyż jeszcze w marcu 2005 informowaliśmy o przekroczeniu bariery 300 milionów plików.

Miliardowym utworem był "Speed of Sound" z płyty X&Y zespołu Coldplay, a jego szczęśliwy nabywca dostanie od Apple ciekawy zestaw nagród. Będzie to iMac z 20-calowym wyświetlaczem, dziesięć odtwarzaczy iPod i kupon na 10000 dolarów na zakupy w iTunes. Sklep posiada w ofercie między innymi ponad 3500 filmów, 35000 podcastów, 16000 książek audio i co najważniejsze, ponad 2 miliardy utworów. Sukces firmy Apple pokazuje, że użytkownicy coraz chętniej kupują legalną muzykę. Być może jest to związane z coraz większym ryzykiem związanym z piractwem?

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.