Sunshine - Transfer, backup & share Sunshine - Transfer, backup & share 1.5.38

Strona główna iOS Narzędzia Przesyłanie plików
Pobierz program
lub zeskanuj:

Sunshine to wygodne i dobrze zabezpieczone narzędzie do przesyłania plików między urządzeniami bezpośrednio, bez pośrednictwa chmury. Aplikacja nie ma żadnych limitów rozmiaru przesyłanych plików ani ich liczby, pozwala też wysyłać pliki znajomym z Facebooka.

Sunshine wymaga założenia konta, do którego zostaną podłączone aplikacje na wszystkich urządzeniach z Androidem, macOS, iOS i Windowsem. Przesyłanie plików odbywa się bezpośrednio, metodą peer-to-peer, zarówno w sieci lokalnej, jak i przez Internet. Autoryzacja została tak skonstruowana, by żadne urządzenie nie miało wszystkich niezbędnych danych, co podnosi bezpieczeństwo transferu. W aplikacji znajduje się prosty menedżer plików, który pozwala przeglądać dane na smartfonie, a także przełączyć się na inne urządzenie, powiązane z tym samym kontem, i przejrzeć oraz pobrać dane z niego.

Plików multimedialnych nie trzeba pobierać. Aplikacja Sunshine pozwala odtwarzać zdalne multimedia w formatach AVI, MP4, MOV, MKV, M4V, WMV, MP3, FLAC, M4A, WAV i wiele innych. Radzi sobie bezbłędnie z kodekami h.264, h.265, x264, xvid, divx, quicktime, ac3, aac, dts i kilkoma innymi. Ponadto aplikacja pozwala wyświetlać zdjęcia i filmy na zdalnych ekranach w sieci lokalnej przez DLNA.

Aplikacja pozwala także na synchronizację plików ze smartfonu komputerem, ale wymaga to opłacenia wersji Premium. Można też uzyskać dostęp do funkcji Premium za darmo na rok, jeśli znajomy z Facebooka zdecyduje się także korzystać z Sunshine.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!