Superbird Superbird 73.0.3683.103

Strona główna Windows Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Superbird to darmowa przeglądarka stron internetowych, charakteryzująca się wyjątkowo szybkim i bezproblemowym działaniem. Producent tego programu zadbał również o bezpieczeństwo użytkownika surfującego po sieci oraz stabilność aplikacji.

Co ciekawe, Superbird bazuje na otwartym kodzie źródłowym innej przeglądarki, Google Chrome (dlatego też interfejs obu narzędzi jest do siebie bardzo podobny), ale w przeciwieństwie do niej program nie wysyła żadnych informacji do Google, takich jak na przykład lista odwiedzanych stron. Istotną cechą jest możliwość zainstalowania rozmaitych rozszerzeń, wśród których znajdziemy różnorodne motywy oraz pluginy.

Superbird, podobnie jak Google Chrome i wiele innych popularnych przeglądarek internetowych, takich jak Opera, Firefox czy Internet Explorer, jest w pełni darmowy. Instalacja tego programu przebiega niezwykle sprawnie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Takie jak w chromium
Nic daje
ocena użytkownika
04.03.2019 19:02 • Recenzja do wersji 72.0.3626.96

Jest to prawie 1:1 chrome. Dodaje blisko 0 nowych funkcji ale przynajmniej jest zrobione na nowej wersji chrome. Niektóre żeczy są nowet gorsze niż chrome jak ktoś chcę mieć coś bardzo podobnego do chrome to polecam Brave

Stabilna, dość szybka, kompatybilne dodatki, wersja na system Linux.
Zbyt rzadko aktualizowana, brak wersji x64.
ocena użytkownika
25.03.2016 07:44 • Recenzja do wersji 45.0.0.0

Superbird jest przeglądarką pozbawioną różnego rodzaju ''dodatków'' od producenta. W zasadzie jej główny cel to brak jakichkolwiek usług Google, coś jak np. Iron. Jest w miarę szybka, nie zawiesza się i działa w sumie dobrze. Dodatki można instalować. Jedynie brakuje wersji na systemy 64-bitowe, jest też zdecydowanie zbyt rzadko aktualizowana. Z pewnością znajdzie się coś lepszego.