r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Świeże bety systemów operacyjnych od Apple trafiły do programistów

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Zarejestrowani deweloperzy mogą już pobrać czwarte wydanie beta systemu OS X 10.11 El Capitan. Kompilacja oznaczona numerem 15A226f nie przynosi jakichś znaczących zmian w porównaniu do tego, co można zobaczyć w publicznie dostępnej wersji nowego systemu od Apple. Większość zmian w mającej niemal 2,2 GB aktualizacji dotyczy ulepszeń w wydajności i stabilności oprogramowania. Zauważono też drobną zmianę w interfejsie użytkownika – nie można już płynnie przechodzić pomiędzy przestrzeniami (Spaces) pulpitu, trzeba zatrzymać się na każdej z nich.

W tym samym czasie Apple wydało kolejną kompilację systemu iOS 9, oznaczoną numerkiem 13A4305g i „ważącą” 363 MB. Oprócz ulepszeń w stabilności i wydajności poprawia ona działanie trybu podzielonego ekranu na iPadach. Aktualizacja trafiła też do użytkowników zegarka AppleWatch. Nowa wersja WatchOS beta 4 oznaczona jest jako 13S5305d. Jak na razie nie zauważono jakichkolwiek zmian „na wierzchu”.

Zainteresowanych szczegółami odsyłamy na strony deweloperskie Apple.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.