SwiftKey Keyboard

Strona główna Android Personalizacja Klawiatury
Pobierz program
lub zeskanuj:

SwiftKey Keyboard to jedna z wielu klawiatur dostępnych dla systemu operacyjnego Android. Cechuje się ona „magicznym działaniem” - w miarę używania uczy się naszego stylu pisania, bardzo dobrze podpowiada słowa, których chcemy użyć, często pozwalając pisać poprzez jedynie zaznaczanie gotowych słów.

Aplikacja zapewnia dostęp do kilkudziesięciu słowników, w tym języka polskiego. Korektor i podpowiedzi korzystają jednocześnie z wielu słowników „ucząc się” tego, co wpisujemy i na tej podstawie wybierając słownik bazowy. Klawiatura obsługuje uczenie nowych słów, których nie ma w słowniku, ponadto dostępna jest opcja personalizacji na podstawie wybranych źródeł - użytkownik może wybrać opcję przeanalizowania swoich wpisów w sieciach społecznościowych Facebook i Twitter, dowolnego kanału RSS lub zawartości skrzynki GMail w celu automatycznego dopisania nowych słów do słownika.

Dla osób, które preferują pisanie gestami (swype), dostępna jest również i taka opcja. Na tym jednak opcje personalizacji się nie kończą. Użytkownik może wybrać jeden z dostępnych motywów wyglądu klawiatury, zmodyfikować jej układ, wysokości klawiszy w układzie pionowym i poziomym czy też zmienić siłę wibracji podczas naciskania klawiszy. Aplikacja oferuje również statystyki użytkowania, z których możemy przekonać się między innymi o tym, jak wiele razy przewidywała, co chcieliśmy napisać oraz o ile podniosła szybkość pisania.

Od niedawna SwiftKey Keyboard jest dostępne w tej samej wersji zarówno dla smartfonów jak i tabletów. Aplikacja pozwala na dodanie urządzeń do chmury SwiftKey, dzięki czemu na wszystkich z nich użytkownik otrzymuje dostęp do tych samych osobistych słowników, bez konieczności uczenia klawiatury na każdym z osobna. W najnowszym wydaniu autorzy dodali zestaw 30 płatnych motywów graficznych i przekształcili aplikację na bezpłatną.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
MrBeckham666   20 #6 25.03.2017 14:02

@pkpablo (niezalogowany): touchpal ma taką możliwość ale warto zablokować go poprzez firewall bo ostatnio mase pierdół dodali i przesiadłem się na swifkeya.

MrBeckham666   20 #5 25.03.2017 14:02

@Madison (niezalogowany): Można to bez problemu zablokować np afwall+

  #4 24.10.2015 13:12

@pkpablo (niezalogowany): niestety nie da się :( mi tego właśnie w niej brakuje i po prostu wolę tą klasyczną systemową.

  #3 20.10.2014 15:49

Najlepsze jest to, że ta klawiatura jak i inne popularne zbierają dane wpisywane przez użytkownika.

szaweł   12 #2 16.06.2014 09:28

@pkpablo (niezalogowany): To dziwne, u mnie działa i przekierowuje do Gogle Play. Sprawdź jeszcze raz.

  #1 06.06.2014 18:39

czy w tym programie można wybrać format klawiatury jak w klasycznych telefonach że pod jednym przyciskiem kryją się trzy literki?