r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Symantec przejmuje Veritas Software

Strona główna Aktualności

Symantec Corporation przejmuje firmę Veritas Software wyspecjalizowaną m.in. w oprogramowaniu do zarządzania systemami pamięci masowej. Wartość transakcji to 13,5 mld dolarów. Veritas otrzyma akcje połączonej spółki, Symantec zachowa jednak większościowy pakiet 60%.

Umowę zaaprobowały już władze obu firm, a cała operacja ma zostać zakończona w drugim kwartale przyszłego roku. Na czele korporacji pozostanie dotychczasowy szef Symantec - John Thompson. Połącznie ma przynieść oszczędności około 100 mln dolarów rocznie. Jednakże i te informacje nie wprawiły inwestorów w optymistyczny nastrój i akcje Symantec na giełdzie Nasdaq spadły o 9%. Analitycy tłumaczą to obawami o spowolnienie tempa wzrostu korporacji Symantec w związku z przejęciem Veritas i wynikłą z tego faktu restrukturyzacją.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.