Syncios Manager Syncios Manager 7.0.4

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Pakiety oprogramowania
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Syncios Manager to zestaw narzędzi przeznaczonych do kompleksowej obsługi z poziomu komputera urządzeń mobilnych iPod, iPhone oraz iPad. Obsługuje on wszystkie edycje smartfonów i tabletów pracujących pod kontrolą systemu iOS 6, iOS 7, a także najnowszego iOS 8.

Poza podstawowymi możliwościami tego typu rozwiązań jak synchronizacja danych (muzyki, materiałów wideo, zdjęć, ebooków czy kontaktów) pomiędzy komputerem a urządzeniem przenośnym pakiet dysponuje pokaźnym zestawem dodatkowych funkcji, które z pewnością usprawnią obsługę produktów spod znaku Apple'a. Znajdziemy wśród nich narzędzia, umożliwiające pobieranie klipów z serwisów YouTube, Dailymotion, Vimeo itp. i ich przesyłanie do urządzenia, zarządzanie oprogramowaniem na urządzeniu oraz dostarczające szczegółowych informacji o posiadanym smartfonie/tablecie (nazwa, model, numer seryjny i kolor urządzenia, wersja systemu, stan baterii i wbudowanej pamięci flash).

To jednak nie koniec funkcji, jakimi dysponuje to niepozorne narzędzie. W ręce użytkownika trafia również opcja tworzenia dzwonków, konwertowania multimediów do formatów zgodnych z posiadanym urządzeniem, wyodrębniania plików z kopii zapasowych iTunes, czyszczenie pamięci podręcznej itp. Syncios pozwala na podłączenie wielu urządzeń z iOS-em do komputera i transfer danych pomiędzy nimi, jak również umożliwia korzystanie z iPoda, iPhone'a oraz iPada jak ze standardowego magazynu danych USB.

Wszystkie dostępne z poziomu Syncios Managera funkcje i narzędzia są intuicyjne i bardzo proste w obsłudze. Nie powinny one przysporzyć problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

lepiej radzi sobie z synchronizacją niż itunes
jest płatny
ocena użytkownika
20.08.2015 02:21 • Recenzja do wersji 4.3.2

dobrze radzi sobie z synchronizowaniem plików,jak używałem itunes to Ten itunes niekiedy sam mi kasował muzyke z iphona albo się zawieszał
dodatkowo kiedy kopiowałem muzyke przez itunes to czasami dało się zaobserwować jakieś dziwne błędy np.zbyt długa synchronizacja i komunikat -waiting to update music library coś takiego. Syncios od razu kopiuje muzyke nawet po skopiowaniu więcej niż 10 albumów.Istnieje też możliwość tworzenia dzwonków w tym programie konwersja muzyki do dzwonków.
jest też możliwość kopiowania muzyki z iphone do komputera za pomocą tego narzędzia.jest też opcja że można filmy video przekopiować,ale muszą być w formacie mp4
Iphone 5 obsługuje 2 muzyczne formaty mp3 i format m4a- ten jest o dobrej jakości.Aplikacja też może nam pomic w kopiowaniu plików pdf na iphone i można w zakładce aplikacje kopiować książki do aplikacji zainstalowanych na iphone: np jak mamy adobe reader to syncios kopiuje pliki pdf bezpośrednio do iphone do programu adobe reader!