r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Szlaki turystyczne Małopolski 1.8.6

Strona główna Android Podróże i transport Informatory turystyczne

Szlaki turystyczne Małopolski to przewodnik dla nowoczesnego turysty, pozwalający na nawigację po pieszych i rowerowych szlakach turystycznych na terenie województwa małopolskiego. W aplikacji znajduje się baza szlaków rowerowych i pieszych, a także informacje o najciekawszych miejscach położonych w pobliżu tras.

Aplikacja korzysta z danych o obiektach i szlakach, które znajdziemy także na geoportalu PTTK. Szlaki można zobaczyć na mapie lub przejrzeć listę z podaną długością i miejscowościami po drodze. Kolory odpowiadają standardowym oznaczeniom szlaków PTTK, w widoku mapy można także zobaczyć profil trasy.

r   e   k   l   a   m   a

Domyślnie włączony jest widok tradycyjnej mapy drogowej, ale w ustawieniach można włączyć zdjęcia satelitarne lub widok hybrydowy.

Aplikacja wykorzystuje GPS telefonu i działa bez dostępu do Internetu, ale dodatkowe informacje pobiera z Sieci.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre programy na rower cz. 2: poznaj miasto, ułóż trasę i zwiedzaj

35
OPROGRAMOWANIE 08.03.2016 | Anna Rymsza

Jeśli rowery są już gotowe do wyprawy, wypada zaplanować pierwszą wycieczkę. Poniżej znajdziecie kilka aplikacji i stron, które pomogą przygotować trasę i znaleźć najciekawsze miejsca w okolicy, jeśli przy okazji chcesz pozwiedzać. Drogi rowerowe w polskich miastach Jeżdżenie rowerem po mieście nie sprawia problemów, jeśli ktoś zna okolicę i ma mniej-więcej pojęcie o drogach rowerowych. Początkujący mogą chcieć skorzystać z mapy, by zorientować się, którędy warto jeździć. Większość urzędów miast udostępnia mapy tego typu inwestycji na swoich stronach, ale warto zwrócić uwagę na kilka…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.