r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

T-Mobile Stats 1.2.2

Strona główna iOS Wiadomości Aplikacje dla kibiców

T-Mobile Stats to oficjalna aplikacja piłkarskiej Ekstraklasy, przeznaczona na iPady oraz iPhone'y.

Aplikacja służy do dwóch podstawowych celów. Po pierwsze, dostarcza na żywo statystyki z meczów piłkarskiej Ekstraklasy. Wystarczy uruchomić aplikację i wybrać interesujący nas mecz. Wówczas program dostarczy dane m.in. o czasie posiadania piłki przez każdą z drużyn, oddanych strzałach na bramkę, o sektorach boiska, gdzie najczęściej przeprowadzano akcje itp. Statystyki nie są podawane ze stuprocentową dokładnością i warto mieć na to poprawkę, ale i tak aplikacja powinna się przydać sympatykom futbolu w wydaniu polskim. Dane można zaś udostępniać w mediach społecznościowych, np. na Facebooku lub Twitterze.

r   e   k   l   a   m   a

T-Mobile Stats służy też jako źródło informacji o tym, co w trawie Ekstraklasy piszczy. Możemy też zamówić powiadomienia o meczach wybranej drużyny, wraz z informacjami o wydarzeniach na boisku.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Wraca piłkarska Ekstraklasa! Z tymi aplikacjami będziecie z nią na bieżąco

24
OPROGRAMOWANIE 08.02.2016 | Łukasz Maślanka

Po blisko dwóch miesiącach zimowej przerwy, już za kilka dni na boiska wrócą piłkarze Ekstraklasy. Pierwszy gwizdek sędziego w 2016 r. zabrzmi w najbliższy piątek, 12 lutego. Mamy dla Was zestaw aplikacji, dzięki którym będziecie na bieżąco z tym, co w ekstraklasowej trawie piszczy i które dostarczą na Wasze smartfony oraz tablety wyniki meczów na żywo. Co tu dużo pisać – miłość do naszej piłkarskiej Ekstraklasy często jest miłością trudną. To prawda, że przez ostatnie lata wiele w naszej krajowej piłce zmieniło się na lepsze. Mamy nowe, piękne stadiony (np. we Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.