r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tablacus Explorer 17.06.20

Strona główna Windows Akcesoria Menedżery plików
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Tablacus Explorer jest niewielkim menedżerem plików dla systemu Windows, oferującym wsparcie dla rozszerzeń. Zawiera wysoce konfigurowalny interfejs użytkownika, a także użyteczny mechanizm kart, umożliwiający wygodne przeglądanie zawartości wielu folderów z poziomu tego samego okna.

Galeria programu

Aplikacja wprowadza w swoim obrębie funkcjonalność kart, której zabrakło w systemach Windows, a która w znacznym stopniu większa wygodę pracy z wieloma folderami na dysku twardym. Wyposażona ona została ponadto w możliwość wyświetlania zawartości wskazanej lokalizacji na tzw. panelach (może ich być maksymalnie 4), które umożliwiają łatwe przenoszenie i kopiowanie danych pomiędzy różnymi katalogami. Nie zabrakło również wsparcia dla skrótów klawiszowych oraz obsługi gestów myszki.

Tablacus Explorer rozpowszechniany jest w postaci przenośnej (tzw. portable), która nie wymaga instalacji. Program kompatybilny jest z systemami Windows w wersji 2000 i wyższej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Tobi74   5 #3 19.12.2015 14:11

Nadal niedopracowany. Osobiście wolę Clover, również oferuje zakładki ale jest zintegrowany z systemem

  #2 14.12.2014 14:08

Po zablokowaniu karty otwarcie innej lokacji z poziomu bocznego paska skutkuje otwarciem się jej około 30 razy i zablokowaniem programu. Program w aktualnej wersji 14.12.13 (64-bit) (z 13 grudnia 2014 ) jest dla mnie więc zupełnie bezużyteczny. Win 7 64bit.

  #1 06.08.2014 23:09

Na Vista64 Business program tuż po uruchomieniu zawiesza się. Nie da się nic zrobić.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.