r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tablacus Explorer 17.03.23

Strona główna Windows Akcesoria Menedżery plików
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Tablacus Explorer jest niewielkim menedżerem plików dla systemu Windows, oferującym wsparcie dla rozszerzeń. Zawiera wysoce konfigurowalny interfejs użytkownika, a także użyteczny mechanizm kart, umożliwiający wygodne przeglądanie zawartości wielu folderów z poziomu tego samego okna.

Galeria programu

Aplikacja wprowadza w swoim obrębie funkcjonalność kart, której zabrakło w systemach Windows, a która w znacznym stopniu większa wygodę pracy z wieloma folderami na dysku twardym. Wyposażona ona została ponadto w możliwość wyświetlania zawartości wskazanej lokalizacji na tzw. panelach (może ich być maksymalnie 4), które umożliwiają łatwe przenoszenie i kopiowanie danych pomiędzy różnymi katalogami. Nie zabrakło również wsparcia dla skrótów klawiszowych oraz obsługi gestów myszki.

Tablacus Explorer rozpowszechniany jest w postaci przenośnej (tzw. portable), która nie wymaga instalacji. Program kompatybilny jest z systemami Windows w wersji 2000 i wyższej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Tobi74   5 #3 19.12.2015 14:11

Nadal niedopracowany. Osobiście wolę Clover, również oferuje zakładki ale jest zintegrowany z systemem

  #2 14.12.2014 14:08

Po zablokowaniu karty otwarcie innej lokacji z poziomu bocznego paska skutkuje otwarciem się jej około 30 razy i zablokowaniem programu. Program w aktualnej wersji 14.12.13 (64-bit) (z 13 grudnia 2014 ) jest dla mnie więc zupełnie bezużyteczny. Win 7 64bit.

  #1 06.08.2014 23:09

Na Vista64 Business program tuż po uruchomieniu zawiesza się. Nie da się nic zrobić.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.