Taboo po polsku 1.6.2

Strona główna Android Rozrywka i hobby Aplikacje rozrywkowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Taboo po polsku to polska wersja gry imprezowej Tabu. Polega ona na tym, że trzeba członkom swojej drużyny opisać wylosowane hasło bez używania pewnych słów kluczowych. Warto ją mieć przy sobie podczas domowej imprezy, wyjścia do pubu i na wspólnym wyjeździe.

Aplikacja pozwala graczom podzielić się na dwie drużyny, ustalić czas na każde hasło i dopuszczalną liczbę pominięć, a także liczbę rund w jednej grze. W turze drużyny losuje hasło i od razu podaje słowa, których nie można użyć. W przypadku słowa „balkon” nie można używać: taras, balustrada, blok, budynek i na zewnątrz. Inni członkowie drużyny muszą odgadnąć słowo na podstawie podpowiedzi.

Drużyna, która odgadnie hasło w dostępnym czasie, zdobywa punkt i może przejść do następnego, jeśli jeszcze ma czas.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Appteka, MICASA, f.lux, BetterPoints i Time-Lapse Tool – najciekawsze aplikacje tygodnia

22
02.04.2016  •  Anna Rymsza

Na koniec tygodnia przygotowaliśmy dla Was listę najciekawszych nowości z naszej bazy programów i aplikacji mobilnych. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Appteka Aplikacja Appteka to pomysłowy sposób na kupowanie leków, także tych na receptę, znajdowanie tańszych zamienników i… odczytywanie legendarnego lekarskiego pisma przez farmaceutów. Wystarczy zrobić zdjęcie recepty. Zostanie ono wysłane i odczytane przez farmaceutę, a na tej podstawie w aplikacji pojawią się informacje o przepisanym leku i jego zamienniki, jeśli są dostępne. W aplikacji można przygotować…

Najlepsze gry na imprezę (nie tylko Sylwestrową)

32
30.12.2015  •  Anna Rymsza

Dla osób, które zapraszają znajomych na imprezę w domu, przygotowaliśmy zestaw sprawdzonych gier, z którymi na pewno będziecie się dobrze bawić. Większość z nich możecie pobrać lub kupić w postaci cyfrowej nawet w czasie trwania zabawy. Tańczcie, grajcie i śpiewajcie Just Dance 2016 Wśród gier tanecznych na imprezę prawdopodobnie najodpowiedniejsza będzie seria Just Dance. Jej oprawa graficzna dostarczy odpowiednią dawkę absurdu. Jednocześnie tańczyć mogą 4 osoby lokalnie lub 8 osób przy zabawie przez sieć, czym Just Dance przebija Dance Central. Najnowsza odsłona Just Dance zawiera 40…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 12.10.2016 13:03

Podobną grą jest eTABU, ma więcej dostępnych języków. Też na Androida i iOSa.

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję