r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tapete 1.3.6

Strona główna Android Personalizacja Tapety i motywy

Tapete to aplikacja służąca do personalizacji wyglądu smartfonów oraz tabletów z Androidem, pozwalająca na tworzenie własnych tapet na ekran główny urządzenia.

Po zainstalowaniu, program przedstawi nam krótki samouczek korzystania z aplikacji. Następnie możemy przejść do właściwej części, czyli tworzenia własnych tapet. Możemy to zrobić na dwa sposoby: skorzystać automatycznego generatora lub ręcznie przygotować odpowiadający nam wzór. Pierwsza opcja losowo dobierze kolor tła oraz widoczną na nim ikonę, program sam ustawi też poziom rozmazania tła oraz liczbę widocznych kolumn z pikselami. Jeśli zaś zechcemy samodzielnie przygotować tapetę, możemy ręcznie ustawić preferowany kolor tła (wybierając spośród kilkunastu opcji) oraz wzór, który wyświetli się na tapecie, a do wyboru mamy wiele rozmaitych ikon i kształtów. Po zakończeniu pracy, możemy zapisać stworzony obraz w galerii zdjęć na urządzeniu, ustawić zdjęcie jako tapetę na ekranie głównym oraz udostępnić gotowy plik za pomocą wbudowanego w system Android mechanizmu dzielenia się treściami.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.