r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tasks (Zadania) 1.5.3

Strona główna Android Akcesoria Kalendarze i zadania

Tasks to niewielka, ale bardzo przydatna aplikacja, dzięki której użytkownik jest w stanie zarządzać swoimi zadaniami zapisanymi na kontach Google. Integruje się ona z nimi, pozwala na edycję już istniejących zadań, jak i dodawanie zupełnie nowych.

Poszczególne zadania mogą być podzielone na grupy, zawierać termin wykonania (również godzinę, która nie jest synchronizowana) oraz opis w formie notatki. Lista zadań może być sortowana według ustawienia użytkownika, stanu lub terminu. Aplikacja pozwala na udostępnianie zadań w ramach systemowego systemu udostępnia, oznaczanie ich jako ukończone, jak również czyszczenie listy z takich zadań.

Aplikacja obsługuje dwa motywy graficzne oraz przypomnienia w formie dźwięków, wibracji i użycia diody LED, o ile urządzenie jest w nią wyposażone. Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych widget wyświetla wybrane grupy lub wszystkie zadania, z jego poziomu jest możliwe także oznaczanie ich jako zakończone. Aplikacja jest dostępna w wersji darmowej, która po 10 dniach użytkowania zaczyna wyświetlać reklamy. Poza tym nie ma ona innych ograniczeń, oferuje interfejs w języku polskim.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.