r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Telegram 4.3

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Komunikatory

Oficjalna aplikacja komunikatora Telegram. Powstał on jako alternatywna dla WhatsApp czy też Vibera. Stawia przede wszystkim na prywatność naszych rozmów i danych.

Galeria programu

Telegram skupia się na wymianie wiadomości tekstowych. Za jego pomocą możemy przesyłać również zdjęcia i pliki oraz nagrane pliki dźwiękowe. Według zapewnień autorów nasze rozmowy mają być szyfrowane, a bezpieczeństwo jest ich priorytetem. Podobnie jak we wspomnianym WhatsApp nasza identyfikacja odbywa się za pomocą nr. telefonu. Dzięki temu w książce ujrzymy wszystkich znajomych którzy korzystają z Telegramu.

Kolejną zaletą tej sieci jest otwarte api. Poza opisywanym oficjalnym klientem, każdy może stworzyć swój własny. Najlepsze aplikacje są polecane na stronie głównej Telegramu. Znajdziemy tam także programy na systemy desktopowe.

Wykonanie oraz prędkość działania to kolejne spore zalety aplikacji. Działa błyskawicznie, a interfejs dopasowano do specyfiki systemu. Pod względem wykonania i możliwości, ciężko Telegramowi coś zarzucić.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Telegram 4.3: sporo nowości, w tym lepsze rozmowy grupowe i naklejki

27
OPROGRAMOWANIE 04.09.2017 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Użytkownicy Telegrama, komunikatora stawiającego na prywatność rozmów, otrzymali dość sporą paczkę aktualizacji. Tym razem twórcy skupili się na uczynieniu aplikacji wygodniejszej i dającej szybszy dostęp do wybranych funkcji czy ulubionych elementów. Zmian doczekały się m.in. rozmowy grupowe czy naklejki. Nowa wersja Telegrama została oznaczona jako 4.3 i skierowana jest dla użytkowników Androida i iOS-a. Pierwszą nowość zobaczymy w rozmowach grupowych, które zyskały dodatkową opcję informowania o nieprzeczytanych wiadomościach. Jeśli zostaniemy oznaczeni w danej rozmowie za pomocą…

Nowy Telegram dużo szybszy dzięki CDN i ze znikającymi zdjęciami

23
OPROGRAMOWANIE 24.07.2017 | Jan Mentel (JAN 2.0)

Najnowsza wersja komunikatora Telegram oznaczona numerem 4.2 trafiła do użytkowników iOS-a oraz Androida. Wśród nowości znajdziemy m.in. ulepszone narzędzia do edycji fotografii oraz funkcję znikających fotografii i plików wideo. Dodatkowo przy profilu znalazło się miejsce na krótki opis użytkownikowa. Ulepszono również zarządzanie naklejkami. Wersja 4.2 oferuje możliwość zwiększania powierzchni okna, na którym się znajdują, co znacznie przyspiesza przeszukiwanie zbiorów. Szybciej będzie również dzięki zastosowaniu CDN, czyli Content Delivery Network. W efekcie zwiększona zostanie prędkość…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
gofer83   7 #1 31.03.2017 14:36

Spolszczenie znajdziecie na tym kanale:
https://t.me/popolskutelegram

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.