Telegram 4.7.1

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Komunikatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Oficjalna aplikacja komunikatora Telegram. Powstał on jako alternatywna dla WhatsApp czy też Vibera. Stawia przede wszystkim na prywatność naszych rozmów i danych.

Telegram skupia się na wymianie wiadomości tekstowych. Za jego pomocą możemy przesyłać również zdjęcia i pliki oraz nagrane pliki dźwiękowe. Według zapewnień autorów nasze rozmowy mają być szyfrowane, a bezpieczeństwo jest ich priorytetem. Podobnie jak we wspomnianym WhatsApp nasza identyfikacja odbywa się za pomocą nr. telefonu. Dzięki temu w książce ujrzymy wszystkich znajomych którzy korzystają z Telegramu.

Kolejną zaletą tej sieci jest otwarte api. Poza opisywanym oficjalnym klientem, każdy może stworzyć swój własny. Najlepsze aplikacje są polecane na stronie głównej Telegramu. Znajdziemy tam także programy na systemy desktopowe.

Wykonanie oraz prędkość działania to kolejne spore zalety aplikacji. Działa błyskawicznie, a interfejs dopasowano do specyfiki systemu. Pod względem wykonania i możliwości, ciężko Telegramowi coś zarzucić.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Koniec bezpiecznego komunikatora Tor Messenger – czym go zastąpić?

49

Bezpieczny komunikator Tor Messenger pozwalający na komunikację z wykorzystaniem wielu protokołów i jej szyfrowanie, nie będzie już dalej rozwijany, ani dostępny do pobrania. Firma poinformowała o zakończeniu dalszych prac nad programem, uzasadniając swoją decyzję trzema głównymi przeszkodami w dalszym rozwoju – dotychczasowe wersje aplikacji zniknęły natomiast z serwerów. Pierwszym problemem jest wykorzystanie jako bazy komunikatora Instantbird, który również nie jest już rozwijany przez swoich twórców – zmianie nie ulegnie więc już na przykład jego graficzny interfejs. Inna przeszkoda to…

Apple wyrzuca ze sklepu jeden z najlepszych komunikatorów mobilnych

71
01.02.2018  •  Oskar Ziomek

Aktualizacja, godz. 18.20 Zarówno klasyczny Telegram, jak i Telegram X zostały już przywrócone do sklepu App Store. W ręce użytkowników Androida trafia komunikator Telegram X. To lżejsza i stworzona od nowa wersja pierwotnej edycji Telegramu, w której nacisk położono na unowocześnienie interfejsu i zwiększenie wydajności. Chociaż aplikacja określana jest mianem eksperymentalnej i na tę chwilę nie wiadomo, czy docelowo wyprze swój pierwowzór, czy tylko pozostanie jego alternatywą, nic nie stoi na przeszkodzie, by od dziś także na Androidzie testować obydwie aplikacje równocześnie. Historia…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
gofer83   8 #1 31.03.2017 14:36

Spolszczenie znajdziecie na tym kanale:
https://t.me/popolskutelegram

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy