r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Telegram 3.16.1

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Komunikatory
Pobierz program w oficjalnym sklepie iTunes
lub zeskanuj:

Oficjalna aplikacja komunikatora Telegram. Powstał on jako alternatywna dla WhatsApp czy też Vibera. Stawia przede wszystkim na prywatność naszych rozmów i danych.

Galeria programu

Telegram skupia się na wymianie wiadomości tekstowych. Za jego pomocą możemy przesyłać również zdjęcia i pliki oraz nagrane pliki dźwiękowe. Według zapewnień autorów nasze rozmowy mają być szyfrowane, a bezpieczeństwo jest ich priorytetem. Podobnie jak we wspomnianym WhatsApp nasza identyfikacja odbywa się za pomocą nr. telefonu. Dzięki temu w książce ujrzymy wszystkich znajomych którzy korzystają z Telegramu.

Kolejną zaletą tej sieci jest otwarte api. Poza opisywanym oficjalnym klientem, każdy może stworzyć swój własny. Najlepsze aplikacje są polecane na stronie głównej Telegramu. Znajdziemy tam także programy na systemy desktopowe.

Wykonanie oraz prędkość działania to kolejne spore zalety aplikacji. Działa błyskawicznie, a interfejs dopasowano do specyfiki systemu. Pod względem wykonania i możliwości, ciężko Telegramowi coś zarzucić.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowa wersja komunikatora Telegram – korzystne zmiany na Androidzie i iOS-ie

3
OPROGRAMOWANIE 15.06.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Wśród mnóstwa mniej lub bardziej interesujących komunikatorów, jakie pojawiły się w ciągu ostatnich miesięcy na urządzeniach mobilnych, całkiem interesująco prezentuje się opisywany już przez nas wielokrotnie wcześniej Telegram. Oprócz standardowych niezbędnych funkcji oferuje on na przykład pomysłowe kanały, a nowa wersja, która właśnie została udostępniona, przynosi kolejne nowości. Telegram będzie między innymi obsługiwał funkcję, która kojarzymy bardziej z klientami usług pocztowych. Mowa tutaj o obsłudze szkiców. Wiadomość, którą użytkownik rozpoczął pisać, a następnie porzucił,…

Nowości w komunikatorze Telegram, z którego korzysta ponad 100 mln osób

30
OPROGRAMOWANIE 26.02.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Telegram to stworzony z inicjatywy Pawła Durowa, twórcy serwisu VKontakte, nazywanego niekiedy rosyjskim Elonem Muskiem, komunikator z aplikacją mobilną na Androida, iOS-a i Windows Phone’a. Dostępna jest także wersja przeglądarkowa oraz programy przeznaczone na Windowsa, Linuksa i OS X-a, które znajdują się w fazie testowej. O Telegramie pisaliśmy już kilkukrotnie. Ostatnim razem dotyczyło to adaptacji programu do swoich celów przez organizacje terrorystyczne Państwa Islamskiego. Nie zmienia to faktu, że program cieszy się ogromną popularnością: według ostatnich statystyk posiada już ponad…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.