r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Telegram 4.0

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Komunikatory

Oficjalna aplikacja komunikatora Telegram. Powstał on jako alternatywna dla WhatsApp czy też Vibera. Stawia przede wszystkim na prywatność naszych rozmów i danych.

Galeria programu

Telegram skupia się na wymianie wiadomości tekstowych. Za jego pomocą możemy przesyłać również zdjęcia i pliki oraz nagrane pliki dźwiękowe. Według zapewnień autorów nasze rozmowy mają być szyfrowane, a bezpieczeństwo jest ich priorytetem. Podobnie jak we wspomnianym WhatsApp nasza identyfikacja odbywa się za pomocą nr. telefonu. Dzięki temu w książce ujrzymy wszystkich znajomych którzy korzystają z Telegramu.

Kolejną zaletą tej sieci jest otwarte api. Poza opisywanym oficjalnym klientem, każdy może stworzyć swój własny. Najlepsze aplikacje są polecane na stronie głównej Telegramu. Znajdziemy tam także programy na systemy desktopowe.

Wykonanie oraz prędkość działania to kolejne spore zalety aplikacji. Działa błyskawicznie, a interfejs dopasowano do specyfiki systemu. Pod względem wykonania i możliwości, ciężko Telegramowi coś zarzucić.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Telegram 4.0: płatności, Telescope, wiadomości wideo i konkurs

19
OPROGRAMOWANIE 22.05.2017 | Oskar Ziomek (o.zio)

Znajdujący się w naszej bazie w pierwszej dziesiątce najchętniej pobieranych komunikatorów na Androida oraz iOS-a Telegram, otrzymał aktualizację do wersji 4.0. To jedna z większych modyfikacji w ostatnim czasie: w komunikatorze pojawiają się wiadomości wideo, nowy kanał publicznego promowania treści, wbudowane płatności pozwalające na zamawianie usług i produktów oraz (testowy jak na razie) szybki podgląd treści z zewnętrznych witryn. Z nim też związany jest ogłoszony przy okazji konkurs, w którym pula nagród wynosi aż 200 tysięcy dolarów. Wiadomości wideo i Telescope Do komunikatora trafia…

Nowa wersja komunikatora Telegram – korzystne zmiany na Androidzie i iOS-ie

3
OPROGRAMOWANIE 15.06.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Wśród mnóstwa mniej lub bardziej interesujących komunikatorów, jakie pojawiły się w ciągu ostatnich miesięcy na urządzeniach mobilnych, całkiem interesująco prezentuje się opisywany już przez nas wielokrotnie wcześniej Telegram. Oprócz standardowych niezbędnych funkcji oferuje on na przykład pomysłowe kanały, a nowa wersja, która właśnie została udostępniona, przynosi kolejne nowości. Telegram będzie między innymi obsługiwał funkcję, która kojarzymy bardziej z klientami usług pocztowych. Mowa tutaj o obsłudze szkiców. Wiadomość, którą użytkownik rozpoczął pisać, a następnie porzucił,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
gofer83   7 #1 31.03.2017 14:36

Spolszczenie znajdziecie na tym kanale:
https://t.me/popolskutelegram

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.