r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Telegram Desktop 1.0.14

Strona główna Windows Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Telegram Desktop to komunikator internetowy, który pozwala na wysyłanie wiadomości tekstowych, zdjęć, filmów oraz plików zapisanych w rozmaitych formatach (doc, zip, mp3, itp.), jak również umożliwia tworzenie grup składających się maksymalnie z 200 użytkowników.

Galeria programu

Aplikacja adresowana jest głównie do przedsiębiorstw i małych firm, których pracownicy kontaktują się ze sobą przez Internet przy wykorzystaniu komputerów, tabletów lub smartfonów. Działa na systemach Windows, Linux, Mac OS X, iOS, Android oraz Windows Phone. Może stanowić ciekawą alternatywę dla popularnego WhatsApp, który jest dostępny wyłącznie na platformach mobilnych. W odróżnieniu od niego bazuje na chmurze, dzięki czemu możemy uzyskać dostęp do archiwum wiadomości i listy kontaktów z kilku urządzeń jednocześnie.

Komunikator zawiera budowany edytor graficzny, który może przydać się w codziennej pracy, jeśli chcemy np. wykonać szybkie kadrowanie danego obrazu lub zmienić jego położenie. Po wykonaniu tych operacji możemy udostępnić plik innym użytkownikom za pomocą aplikacji. Liczba udostępnionych plików nie jest ograniczona, lecz ich łączna waga nie może przekraczać 1,5 GB.

Telegram Desktop charakteryzuje się przejrzystym i minimalistycznym interfejsem użytkownika. Po lewej stronie znajduje się wyszukiwarka oraz lista kontaktów, natomiast po prawej okno z rozmową. Na górze umieszczono przyciski, które pozwalają na zmianę ustawień aplikacji i zarządzanie kontaktami.

Telegram Desktop wymaga utworzenia darmowego konta, na które musimy się zalogować, by móc korzystać z programu. Jeśli chcemy, możemy je spersonalizować. Obok imienia i nazwiska można umieścić awatar naszego profilu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Telegram 1.0 na Windowsa dostępny: animacje, edytor motywów i tryb nocny

25
OPROGRAMOWANIE 12.01.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Po ponad trzech latach, jakie minęły od premiery popularnego komunikatora Telegram na Windowsie, program doczekał się wersji 1.0. Możliwości Telegramu są spore, zaś najnowsza wersja poszerza je w kierunku konfigurowalności interfejsu i wyglądu. Trzeba przyznać, że komunikator prezentuje się teraz znakomicie. To oczywiście nie wygląd czyni z Telegramu jeden z najlepszych multiplatformowych komunikatorów. Najważniejszymi jego cechami pozostaje szyfrowanie po stronie klienta oraz błyskawiczne działanie. Ten ostatni aspekt będzie można zapewne odczuć teraz jeszcze bardziej, gdyż twórcy…

Recenzje użytkowników

Szybki, lekki, ładny, konfigurowalny, bez zbędnych dupereli
Brak oficjalnie języka PL, brak video rozmów, brak rozmów głosowych
ocena użytkownika

Używam ten program już od kilku miesięcy na Windowsie, Linuxie oraz iOSie i jestem zachwycony lekkością, pięknem i prostotą działania tego programu. Typowy chat tekstowy, bez zbędnych dupereli i reklam. Ostatnio udało mi się go nawet spolonizować w 99%. Jeśli chcesz mieć ten program na desktopie w wersji PL (wersje PL na andka i iOS w drodze) zapisz się do kanału Polskiej wersji - tam znajdziesz plik lokalizacyjny oraz instrukcję jak go zainstalować:
https://t.me/joinchat/AAAAAED9ug55yJ8y1kNr0w

20.01.2017 08:02 | Recenzja do wersji 1.0.2

Komentarze

0 nowych
gofer83   7 #3 20.01.2017 08:05

Wersja PL dostępna na kanale lokalizacji:
https://t.me/popolskutelegram

Autor edytował komentarz w dniu: 20.01.2017 09:48
linuxsupport1   6 #2 12.01.2017 21:37

ponoć ich prywatność itd. to lipa ale przynajmniej dbają... program jest serio wieloplatformowy i jest serio leciutki, łatwy do przenoszenia, łatwy w użyciu <3 najlepszy...oby nie do czasu [a i nie żre tak baterii] -opinia jakby ktoś wątpił, zawsze możecie sami się przekonać

v3r   6 #1 02.04.2016 14:12

Brak "secret chat" w wersji desktopowej :(

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.