Tencent Gaming Buddy PUBG Mobile Tencent Gaming Buddy PUBG Mobile 1.0.5226.123

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Tencent Gaming Buddy to emulator Androida, przygotowany do grania w jedną tylko grę – PUBG Mobile. Dzięki niemu bardzo popularną mobilną strzelankę można uruchamiać na Windowsie i używać w niej klawiatury i myszki, grając na dużym ekranie komputera.

W ustawieniach emulatora można wybrać możliwości graficzne, rozdzielczość dostępną dla gry (od 720p do 4K), ustawienia silnika renderującego i tym podobne. Ponadto emulator daje możliwość zmiany klawiszy przypisanych do akcji w grze. Domyślne klawisze są standardowe dla strzelanek – WSAD służą do poruszania się, myszką celujemy i strzelamy.

Warto zaznaczyć, że dla wyrównania szans gracze korzystający z emulatorów zostaną połączeni z drużynami, które także używają emulatorów.

Mimo że emulator jest świadomy obecności klawiatury, w niektórych sytuacjach (wpisywanie imienia, rozmowa na czacie) widoczna będzie klawiatura ekranowa.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!