Territory Manager 5.0.1.4

Strona główna Windows Firma Inne programy dla firm
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Territory Manager to program stworzony w celu wspierania działań z zakresu prowadzenia sprzedaży, marketingu, analizy danych księgowych i statystycznych. Pomaga on m.in. dokonywać czytelnych i szybkich analiz oraz przedstawiać dane za pomocą map.

Aplikacja ułatwia projektowanie i modyfikowanie struktur terytorialnych, poprzez integrowanie parametrów geograficznych, rynkowych i logistycznych. Territory Manager wykorzystując technologię GIS i funkcjonalność arkusza kalkulacyjnego, umożliwia przyporządkowanie dowolnych danych liczbowych (wartości rynkowych, faktur, wartości księgowych, wielkości statystycznych itp.) do obszarów geograficznych (miast, obszarów kodów pocztowych, powiatów, państw itp.). Sprzęgnięte z mapą dane, prezentowane w formie wykresów i kartogramów na cyfrowych mapach Polski lub świata, ułatwiają dokonywanie analiz i przygotowywanie prezentacji.

Territory Manager umożliwia wizualizacje zarówno danych wewnętrznych firmy jak i danych Gusowskich, danych pochodzących z systemów księgowych, danych z komercyjnych baz danych itp. Dzięki unikalnej funkcjonalności opartej o współpracę z firmą Google, program umożliwia geokodowanie lokalizacji w dowolnym punkcie na świecie. Pozwala on także na automatyczną lokalizację punktu (hurtowni, klienta, przedstawiciela, sklepu itp.) oraz przyporządkowanie mu dowolnych wartości liczbowych począwszy od danych statystycznych, kończąc na specjalistycznych danych marketingowych czy księgowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!