Textra SMS 3.43

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Wiadomości SMS i MMS
Pobierz program
lub zeskanuj:

Textra SMS to aplikacja do obsługi wiadomości sms i mms. Nie tylko oferuje więcej możliwości niż większość programów systemowych, ale również jest bezpieczniejsza.

Aby ustawić Textra SMS jako główną aplikację do obsługi wiadomości tekstowych wystarczy skorzystać ze specjalnego przycisku z poziomu programu. Główną zaletą Textra SMS jest możliwość wyświetlania nowych wiadomości w oknie, niezależnie od tego z jakiej aplikacji w danym momencie korzystamy. Dzięki temu nie tylko szybko zapoznamy się z jej treścią, ale i odpiszemy nadawcy.

W równie szybki sposób możemy wywołać nowe okno wiadomości tekstowej. Odpowiedni skrót jest umieszczany w pasku powiadomień. Są to jednak tylko opcje dodatkowe. Z Textra SMS możemy korzystać jak z tradycyjnej aplikacji do obsługi sms. Wśród zalet należy wspomnieć o współpracy z Android Wear oraz łatwej możliwości tworzenia listy blokowanych kontaktów.

Poza interfejsem zgodnym z wytycznymi material design program oferuje spore możliwości personalizacji wyglądu. Dodatkowo dzięki częstym aktualizacjom jest bezpieczniejszy od wielu systemowych programów. Dobrym przykładem może być ochrona przed exploitem Stagefright. Textra SMS dostępny jest za darmo. Jest to jedna z najlepszych aplikacji do obsługi wiadomości sms i mms spośród dostępnych w Google Play.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Facebook chce, by komunikator Messenger przejął nasze SMS-y

67
14.06.2016  •  Adam Golański

Odnotowuje się w ostatnim roku malejącą popularność aplikacji społecznościowych. Wyjaśnień tego stanu rzeczy jest wiele, mówi się o znużeniu, trosce o prywatność komunikacji. Jedno wyjaśnienie naszym zdaniem trafia jednak w samo sedno. Tych społecznościowych narzędzi do komunikacji zrobiło się za dużo, ludzie nie ogarniają już tego, który z ich znajomych z czego korzysta, więc zaczynają znów korzystać z tego, co mają wszyscy – e-maili i SMS-ów. Facebook nie może sobie pozwolić na taki zwrot. Kim byłby Mark Zuckerberg, gdyby ludzie przestali spędzać swoje życie w jego serwisie? Odpowiedzią na…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
grzegorz.kowieski   6 #1 20.11.2017 00:04

Używam od roku, polecam, przyjemna ;]

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza