r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

The Astronauts o planach na przyszłość

Strona główna Aktualności

Ogłoszenie, że studio The Astronautsnowe przedsięwzięcie twórców gier występujących dotąd pod banderą People Can Fly — przygotowuje na przyszły rok tytuł oparty na technologii Unreal Engine 3, zostało przywitane gdzieniegdzie dosyć chłodno. Wielu fanów elektronicznej rozrywki nastawiło się bowiem zwyczajnie na kolejną strzelankę FPP i nie ma co im się dziwić, jeśli spojrzymy na przeszłe dokonania Adriana Chmielarza oraz jego kolegów. Astronauci postanowili więc wyjaśnić sprawę — wcale nie chodzi oto o tego rodzaju produkt.

Toteż o bieganiu z bronią, a także wybijaniu setek przeciwników (jak w Painkillerze) możemy zapomnieć. Studio nie jest jeszcze gotowe mówić o szczegółach nowego projektu, ale szybko rozwiewa dalsze wątpliwości tłumacząc, że nie chodzi też o dzieło na urządzenia przenośne. Budżet na pewno ma mniejszy, niż Epic Games, ale nie aż tak ograniczony, by poświęcać się nazbyt prostym produkcjom. Nie myśli również o finansowaniu za pośrednictwem Kickstartera, gdyż trudno byłoby wytłumaczyć ideę gry bez pokazania czegoś w miarę gotowego. Zaintrygowani?

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.