reklama

The Astronauts o planach na przyszłość

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Ogłoszenie, że studio The Astronautsnowe przedsięwzięcie twórców gier występujących dotąd pod banderą People Can Fly — przygotowuje na przyszły rok tytuł oparty na technologii Unreal Engine 3, zostało przywitane gdzieniegdzie dosyć chłodno. Wielu fanów elektronicznej rozrywki nastawiło się bowiem zwyczajnie na kolejną strzelankę FPP i nie ma co im się dziwić, jeśli spojrzymy na przeszłe dokonania Adriana Chmielarza oraz jego kolegów. Astronauci postanowili więc wyjaśnić sprawę — wcale nie chodzi oto o tego rodzaju produkt.

Toteż o bieganiu z bronią, a także wybijaniu setek przeciwników (jak w Painkillerze) możemy zapomnieć. Studio nie jest jeszcze gotowe mówić o szczegółach nowego projektu, ale szybko rozwiewa dalsze wątpliwości tłumacząc, że nie chodzi też o dzieło na urządzenia przenośne. Budżet na pewno ma mniejszy, niż Epic Games, ale nie aż tak ograniczony, by poświęcać się nazbyt prostym produkcjom. Nie myśli również o finansowaniu za pośrednictwem Kickstartera, gdyż trudno byłoby wytłumaczyć ideę gry bez pokazania czegoś w miarę gotowego. Zaintrygowani?

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić