W The Sims 4 powraca możliwość utopienia sima

W The Sims 4 powraca możliwość utopienia sima

W The Sims 4 powraca możliwość utopienia sima
05.11.2014 21:45

Najnowsza odsłona The Sims oznaczona numerkiem 4, w dniu premiery nie posiadała opcji budowania basenów. Ten element towarzyszył nam we wszystkich poprzednich częściach i dość często przez graczy wykorzystywany był głównie do uśmiercania simów. Po negatywnych opiniach fanów serii, producenci postanowili przywrócić możliwość budowania basenów w The Sims 4.

Obraz

Najnowsza aktualizacja 1.2.16.10 dostępna jest za darmo i wprowadza długo wyczekiwaną opcję budowania własnych basenów. W The Sims 4 dostaliśmy lepsze narzędzia, więc budowanie nowych obiektów powinno być szybsze i łatwiejsze niż w poprzednich odsłonach serii. Baseny możemy tworzyć pod kątem, pozwoli to na budowanie ciekawszych konstrukcji. Teraz gracze mogą również umieszczać okna na ścianach basenów, a dzięki możliwości ustawienia wysokości ścian mogą też dostosowywać ich głębokość. W The Sims 4 baseny możemy tworzyć na dachach naszych domów, ozdabiać je światłami i różnymi wzorami ścian i dna. Oczywiście pojawiły się stroje kąpielowe, które możemy łączyć i dopasowywać z wielu elementów.

The Sims 4: Pools Official Trailer

W poprzednich odsłonach wielu graczy sprawdzało co stanie się, jeśli uniemożliwimy simowi wyjście z basenu. W związku z tym wielu fanom serii samo ich przywrócenie by nie wystarczyło, a więc twórcy nie zapomnieli o wprowadzeniu nowego rodzaju śmierci. Właśnie powraca możliwość śmierci przez utonięcie, a więc dla naszego sima zablokowanie wyjścia skończy się tragicznie.

Dobrze, że twórcy zdecydowali się na wprowadzenie basenów za darmo. Wydanie ich jako płatnego DLC z pewnością nie wpłynęłoby pozytywnie na i tak słaby odbiór tej części. Producenci obiecują, że baseny to nie jedyna nowość jaką zobaczymy w najbliższym czasie. W grudniu mają pojawić się nowe ścieżki kariery zawodowej oraz nagrody.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)