The Bat! i Remote Administrator do 50% taniej!

Strona główna Aktualności

O autorze

We współpracującym z naszym vortalem, Centrum Rejestracji Oprogramowania (CRO), rozpoczęły się promocje na program The Bat! i Remote Administrator. Do 15 stycznia 2006 r. można nabyć licencję na program The Bat! z rabatem sięgającym nawet 50%, natomiast cena licencji na program Remote Administrator została obniżona o 10%.

Przykładowo cena licencji na program The Bat! Home Edition dla organizacji non-profit i studentów wynosi obecnie 60 zł netto (ok. 73 zł brutto), natomiast cena komercyjnej licencji na The Bat! Professional Edition to 127 zł netto (ok. 155 zł brutto). Przy zamówieniach elektronicznych na kwotę min. 100 zł obowiązują dodatkowo rabaty w wysokości min. 8%.

TheBat! to zaawansowany program pocztowy nawiązujący do tradycji najlepszych narzędzi tego typu. Łatwość użycia i polska wersja językowa czynią z niego idealną alternatywę dla początkujących użytkowników. Mnogość zaawansowanych opcji konfiguracyjnych powoduje z kolei, że nie przypadkiem to właśnie TheBat!'a używają często ci najbardziej wymagający. Fakt, że program tego typu, nie będąc darmowy, cały czas zwiększa ilość swoich fanów jest chyba najlepszą rekomendacją. Aplikacja bogata w wiele ciekawych możliwości m. in. wtyczki antywirusowe, edytor HTML, pełna obsługa protokołu IMAP4, udoskonalenia anty-spamowe, wbudowany harmonogram i przypominacz i wiele innych.

Remote Administrator (nazywany również Radmin) to rozbudowane, w stosunku do Remote Desktop Connection wbudowanego w system Windows, narzędzie do zdalnego zarządzania i dostępu do zasobów innych komputerów. W zależności od ustawionego w programie trybu pracy można albo przyglądać się czynnościom wykonywanym przez użytkownika komputera do którego jesteśmy zdalnie podłączeniu, lub przejąć obsługę jego systemu. Dostępny jest także tryb wymiany plików, który umożliwia wygodne kopiowanie plików z komputera do komputera podobnie jak w oknie systemowego Eksploratora.

Wersję testową programu The Bat! można pobrać w dziale PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Przeglądarki WWW i klienci poczty e-mail

Wersję testową programu Remote Administrator można pobrać w dziale PROGRAMY -> Narzędzia -> Narzędzia administracyjne i internetowe

© dobreprogramy
s