r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

The Elder Scrolls Online będzie płatne, pojawią się również mikrotransakcje

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Gracze liczyli, że wobec masowego przechodzenia komercyjnych gier MMO na model Free-2-Play także w The Elder Scrolls Online będą mogli pobawić się za darmo, a tymczasem niespodzianka. Zenimax Online Studios wymagać będzie opłacania miesięcznego abonamentu w wysokości niemal 15 dolarów, czyli tyle, ile Blizzard woła za 30 dni w World of Warcraft. F2P to ponoć dla ambitnego projektu żadne zagrożenie.

Decyzję taką uzasadnia się na dwa sposoby. Po pierwsze, producenci nie chcieli, żeby gracz został wyrwany ze środka przygody przykładowo informacją, że nie może się udać do danego lochu, jeśli nie wniesie stosownej opłaty i dlatego poszli w stronę subskrypcji. Poza grą nabywamy czas zabawy, a potem mamy dostęp do całego fantastycznego świata. Troszkę kłóci się to jednak moim zdaniem z istnieniem systemu mikrotransakcji. Druga sprawa to stworzenie stałego źródła dochodu, aby projekt stale rozwijać. Nie wiadomo na razie, jak abonament miałby wyglądać na konsolach, na Xboksie One oraz PS4 zapłacimy przecież jeszcze osobno za Xbox Live i PlayStation Plus.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.