reklama

The Humble WB Games Bundle, czyli tanie F.E.A.R. i Batmany

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Humble Bundle, czyli akcja sprzedawania paczek gier za co łaska, żeby część zysków przeznaczyć na szczytny cel, w tym tygodniu oferuje kolejny bardzo ciekawy zestaw. W porozumieniu z Warner Bros. i prowadzoną przez wydawnictwo DC inicjatywą We Can Be Heroes zaproponowano nam m. in. produkcje z Batmanem czy te z serii F.E.A.R. Zamiast wydawać pieniądze na średnie Arkham Origins, lepiej zainteresować się tym.

Za minimalną kwotę można stać się posiadaczem kluczy Steam na Batman: Arkham Asylum w wersji Game of the Year, F.E.A.R. 2: Project Origin, F.3.A.R., a także Lord of the Rings: War in the North. Wpłacając więcej niż wynosi aktualna średnia za całość (obecnie 4,62 dolara) dostajemy do tego Batmana: Arkham City GOTY wraz ze Scribblenauts Unlimited. Znając życie to jednak jeszcze nie koniec niespodzianek.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama