r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

The Humble WB Games Bundle, czyli tanie F.E.A.R. i Batmany

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Humble Bundle, czyli akcja sprzedawania paczek gier za co łaska, żeby część zysków przeznaczyć na szczytny cel, w tym tygodniu oferuje kolejny bardzo ciekawy zestaw. W porozumieniu z Warner Bros. i prowadzoną przez wydawnictwo DC inicjatywą We Can Be Heroes zaproponowano nam m. in. produkcje z Batmanem czy te z serii F.E.A.R. Zamiast wydawać pieniądze na średnie Arkham Origins, lepiej zainteresować się tym.

Za minimalną kwotę można stać się posiadaczem kluczy Steam na Batman: Arkham Asylum w wersji Game of the Year, F.E.A.R. 2: Project Origin, F.3.A.R., a także Lord of the Rings: War in the North. Wpłacając więcej niż wynosi aktualna średnia za całość (obecnie 4,62 dolara) dostajemy do tego Batmana: Arkham City GOTY wraz ze Scribblenauts Unlimited. Znając życie to jednak jeszcze nie koniec niespodzianek.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.