Humble Origin Bundle 2, czyli EA ponownie sprzedaje swoje znane gry za bezcen

Humble Origin Bundle 2, czyli EA ponownie sprzedaje swoje znane gry za bezcen15.04.2015 09:07
Humble Origin Bundle 2, czyli EA ponownie sprzedaje swoje znane gry za bezcen

W 2013 roku Electronic Arts zdecydowało się podjąć współpracę z inicjatywą Humble Bundle, w rezultacie czego za śmieszne pieniądze można było nabyć paczkę bardzo ciekawych gier wydawcy. Był to jeden z najpopularniejszych zestawów w historii istnienia charytatywnego serwisu. Po dwóch latach EA proponuje nam dokładkę w postaci Humble Origin Bundle 2, znów z zestawem interesujących tytułów za grosze.

Humble Origin Bundle 2

Już wpłacając dolara otrzymujemy klucze na pobranie RPG Dragon Age: Origins, zręcznościowego Peggle, kosmicznego horroru Dead Space 2, Medal of Honor Allied Assault War Chest, czyli strzelanki MoH: AA wraz z dwoma dodatkami, a także strategii Command & Conquer Generals z rozszerzeniem Zero Hour. Całkiem nieźle, o ile nie bierze się pod uwagę, że dwie pierwsze pozycje wydawca zdążył rozdać niedawno za darmo. Klucze do wykorzystania są na cyfrowej platformie Origin oczywiście, przy czym z Dragon Age i Dead Space dostaniemy też klucze do zrealizowania na Steam.

Dorzucając organizatorom kwotę większą niż aktualna średnia wpłat (w tej chwili niecałe 5 dolarów), gracz staje się dodatkowo nabywcą komicznej produkcji FPS Plants vs. Zombies Garden Warfare, Dragon Age II, Bejeweled 3 oraz Mass Effect 2. Dwie ostatnie propozycje dostępne są również bonusowo w wersji Steam. Ponadto rzecz jasna w czasie dwutygodniowej akcji do puli dojdą kolejne tytuły, na razie trzymane w tajemnicy. Na Battlefielda 4 bym nie liczył, ale kto wie... Łącznie paczkę wyceniono teoretycznie na jakieś 134 dolary, więc można jednak sobie zacząć gdybać.

Wpłaty dzielone są między utrzymujących Humble Hundle, jak również różnorakie organizacje. EA nie bierze z tego ani centa. Nabywca może dowolnie rozdzielić środki, wspierając przy tym takie fundacje jak Girls Who Code, dążącą do wyrównania szans kobiet w świecie nowych technologii, zajmujące się badaniami nad rakiem The V Foundation oraz dbające o odpowiednią edukację dzieci z ubogich rodzin BuildOn.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)