The Sims 4: Stwórz Sima

Strona główna Windows Gry Symulatory
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Edytory postaci w grach osiągają już tak zaawansowany poziom, że w sumie nie dziwi fakt, iż niektórzy producenci gier decydują się wypuścić samo takie narzędzie jako niezależny programik, aby fani mogli się nim bezpłatnie pobawić. Twórcy The Sims 4 również postanowili podążyć tą droga, oddając w nasze ręce darmową aplikację Stwórz Sima. Okazuje się, że tylko przy projektowaniu rodzinki można spędzić wiele godzin.

Edytor jest niezwykle intuicyjny. Poza dobraniem podstawowej głowy, nosa, fryzury, zarostu i do tego ubioru, umożliwia szczegółowe zmiany wyglądu członków przyszłej cyfrowej rodziny. Wystarczy najechać kursorem myszy na określoną część ciała, by po wciśnięciu lewego klawisza zacząć ją modyfikować zwyczajnie ruchem w odpowiednią stronę. Zmiana nosa, szerokości żuchwy czy klatki piersiowej przebiega natychmiast.

Ponadto wstępnie wskażemy aspiracje i zestaw cech podopiecznego, wpływających potem na jego zachowanie w pełnej wersji The Sims 4. W menu znajdziemy do tego krótkie poradniki na podstawowe zagadnienia. Edytor naturalnie umożliwia zapisanie wykreowanych postaci, by potem móc wykorzystać je w grze właściwej. Narzędzie sprawnie działa nawet na słabszych komputerach, tak samo zresztą jak cała gra.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Core 2 Duo 1.8 GHz lub AMD Athlon 64 4000+
  • 2 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce 6600 lub AMD Radeon X1300

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Origin - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki. Do zabawy potrzebne będzie też zarejestrowanie darmowego konta na stronie Origin.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!