r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

The Skytunnel

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Czasami najprostsze pomysły są najlepsze, co przed laty dobrze pokazało na przykład nieśmiertelne SkyRoads. Wspomnienie po tym danym hicie wciąż jest żywe w głowach niezależnych twórców gier, czego dowodem jest bezpłatny projekt The Skytunnel. Tu zamieniono kosmiczne drogi na ciągnący się w przestrzeni tunel, ale zasady zabawy pozostały w sumie identyczne. Trzeba dotrzeć do końca coraz trudniejszych odcinków.

Galeria programu

Rozgrywka rozpoczyna się nieśpiesznie, by każdy fan PC oraz darmowych produkcji mógł zaznajomić się ze sterowaniem, a także pojąć, że nasza jednostka kosmiczna potrafi mknąć również po suficie. Poza wykonywaniem ruchów w lewo oraz prawo, regulujemy też prędkość statku. Należy także zwracać uwagę na pasek osłon, zmniejszający się z każdym atakiem wroga. Gdy zniknie, stracimy po prostu życie.

Z początku głównym wrogiem pilota będą dziury w tunelu. Szybko jednak dojdą do tego miny, działa plazmowe oraz laserowe czy niemal samonaprowadzające się wyrzutnie mini rakiet. Im dalej, tym trudniej i sam tunel zacznie składać się częściej z ruchomych elementów, obracających się ze swoją prędkością. Coraz bardziej dynamiczną zabawę udanie podkreśla muzyka lecąca w tle. Gra jest mała, lecz wciąga niesamowicie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.