reklama

Theseus - Return Of The Hero na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Theseus - Return Of The Hero, niezwykle wciągającą strzelankę, w której przyjdzie nam uwolnić niewielkie miasteczko spod panowania obcych stworów.

Rozgrywkę rozpoczynamy uzbrojeni jedynie w zwykłe pistolety, jednak z biegiem czasu nasz arsenał ulega wyraźnej rozbudowie, albowiem z minuty na minutę rozprawiamy się z coraz większą ilością wszelkiego rodzaju paskudztwa odbierając im przy tym amunicję. Dozbroić się można również w specjalnym sklepie z bronią, do którego zostajemy przenoszeni pomiędzy układami. Do dyspozycji mamy 10 plansz, 6 rodzajów broni, kilka ciekawych lokacji (lasy, miasteczka, autostrady itp.) oraz pełno poukrywanych powerup-ów, które pozwalają dłużej cieszyć się z gry. Theseus cechuje się wysokim stopniem grywalności oraz wypada bardzo przyzwoicie pod względem audiowizualnym; to wszystko sprawia, że pozycja ta z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom gatunku.

Grę Theseus - Return Of The Hero można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Strzelanki.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje tak konkretnych tytułów jak Too Human, Spore i FIFA 09 (najlepsza piłka EA dotąd!), a także zapowiedź gry Resident Evil 5. Byliśmy również na pokazie Borderlands - wielbiciele gier RPG w ujęciu FPP powinni zdecydowanie tego tytułu już wyglądać.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama