r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tidal z promocją dla użytkowników WiMP-a: trzy miesiące okresu testowego za darmo

Strona główna AktualnościINTERNET

Pod koniec marca jasnym stało się, że popularna usługa muzyczna WiMP wkrótce doczeka się poważnych zmian. Wówczas bowiem premierę miał Tidal rozwijany przez tę samą firmę, Aspiro AB. Szybko stało się jasne, że WiMP zakończy swoją działalność i zostanie zastąpiony Tidalem. Dziś wiadomo także, że dla użytkowników przygotowano propozycję, które ma im zapewnić miękkie lądowanie na zakupionej przez Jaya Z usłudze.

Dla wszystkich osób, które kiedykolwiek posiadały konto w WiMP-ie została przygotowana możliwość skorzystania z trzymiesięcznego bezpłatnego okresu testowego. Z kolei dla osób, które w momencie zastąpienia usługi Tidalem mieli opłacone konto będą mogli (co chyba akurat nikogo nie dziwi) bezproblemowo kontynuować korzystanie z nowego strimingu. Użytkownicy WiMP-a mogą rozpocząć bezpłatny okres próbny na Tidalu poprzez zalogowanie się na stronie serwisu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.