r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tidal z promocją dla użytkowników WiMP-a: trzy miesiące okresu testowego za darmo

Strona główna Aktualności

O autorze

Na dziobie okrętu. Stawia znaczące nad znaczonym, lubi czapki z daszkiem, teorię gier, tłumaczenia maszynowe i karabiny maszynowe.

Pod koniec marca jasnym stało się, że popularna usługa muzyczna WiMP wkrótce doczeka się poważnych zmian. Wówczas bowiem premierę miał Tidal rozwijany przez tę samą firmę, Aspiro AB. Szybko stało się jasne, że WiMP zakończy swoją działalność i zostanie zastąpiony Tidalem. Dziś wiadomo także, że dla użytkowników przygotowano propozycję, które ma im zapewnić miękkie lądowanie na zakupionej przez Jaya Z usłudze.

Dla wszystkich osób, które kiedykolwiek posiadały konto w WiMP-ie została przygotowana możliwość skorzystania z trzymiesięcznego bezpłatnego okresu testowego. Z kolei dla osób, które w momencie zastąpienia usługi Tidalem mieli opłacone konto będą mogli (co chyba akurat nikogo nie dziwi) bezproblemowo kontynuować korzystanie z nowego strimingu. Użytkownicy WiMP-a mogą rozpocząć bezpłatny okres próbny na Tidalu poprzez zalogowanie się na stronie serwisu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.