W Cyfrowym Polsacie nie płacisz przez pierwsze 3 miesiące

W Cyfrowym Polsacie nie płacisz przez pierwsze 3 miesiące

W Cyfrowym Polsacie nie płacisz przez pierwsze 3 miesiące
02.06.2015 21:29

Jeśli planujecie zmianę dostawcy Internetu i nie chcecie dodatkowych opłat w czasie wakacji, możecie skorzystać z oferty Cyfrowego Polsatu. Operator wprowadził promocyjną ofertę Internet Domowy LTE, w której przez pierwsze trzy miesiące po zawarciu umowy na dwa lata klient nie płaci abonamentu, jeśli złożył zamówienie przez Internet. Analogiczne warunki dotyczą Mobilnego Internetu LTE.

W ofercie Internet Domowy LTE klient może otrzymać zewnętrzny modem LTE do zamontowania na zewnątrz budynku i router Wi-Fi LTE do używania w domu. Ten zestaw pozwala na korzystanie z sieci LTE Cyfrowego Polsatu z pominięciem niektórych niepożądanych zjawisk, jak tłumienie sygnału przez ściany. Modem można także zintegrować z domową infrastrukturą telewizyjną bądź satelitarną i dostarczać sygnał internetowy do routera Wi-Fi LTE tymi samymi kablami, co telewizyjny.

Obraz
Obraz

W ofercie Cyfrowego Polsatu znajdują się cztery pakiety danych: 25 GB za 49,99 zł miesięcznie, 50 GB za 69,99 zł, 75 GB za 89,99 i 100 GB za 99,99 zł. Cenę można obniżyć nawet do 25 zł miesięcznie z rabatem smartDOM, a za 2,90 zł miesięcznie można dokupić dodatkowe 200 GB do wykorzystania w nocy, czyli między 1:00 i 8:00. Ponadto w pakiecie przez pierwsze dwa miesiące można za darmo oglądać kanały ipla Wiedza News Rozrywka, ipla Dzieci oraz ipla Filmy i Seriale, a po zakończeniu promocji można kupić je za 10 złotych miesięcznie. Korzystanie z telewizji internetowej ipla nie wlicza się do transferu do końca bieżącego roku.

Usługę można testować przez tydzień przed kupnem i warto to zrobić przed podpisaniem umowy na 24 miesiące.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (43)