PornHub Premium za darmo dla każdego. Serwis kontynuuje walkę z pandemią

fot. Shutterstock.com
fot. Shutterstock.com
Piotr Urbaniak

24.03.2020 14:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po tym, jak deklarując walkę o pozostanie ludzi w domach, PornHub udostępnił darmowe konta premium kolejno we Włoszech, Francji i Hiszpanii, przyszedł czas na akcję globalną. Do 23 kwietnia taką możliwość otrzymują wszyscy internauci na świecie.

Serwis odpalił specjalną podstronę, dostępną po złamaniu adresu przez /stayhome. Prosi o zobowiązanie się do przestrzegania zasad kwarantanny domowej, ewentualnie obietnicę dotrzymania reguł bezpieczeństwa epidemicznego i higieny. W zamian za to otrzymać można dostęp do nominalnie płatnego konta premium.

W przeciwieństwie do regularnych akcji promocyjnych, nie trzeba podawać numeru karty płatniczej. Nie trzeba też stosować VPN-u, gdyż, jak już zostało wspomniane, kampania obejmuje cały świat. Z konta będziecie można korzystać do 23 kwietnia 2020 r.

Subskrypcja PornHub Premium przekłada się na dostęp do materiałów niedostępnych w wersji darmowej, w tym filmów w wirtualnej rzeczywistości i cechujących się wysoką rozdzielczością. Ponadto, usuwa reklamy, z czym nie zawsze radzą sobie adblokery.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (162)