Time Clickers Time Clickers version 1.4.2

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Time Clickers to prosta w zasadach gra zręcznościowa, w której zmagania sprowadzają się w dużej mierze do jak najszybszego uderzania w ekran przy jednoczesnym, odpowiednim rozwoju umiejętności specjalnych.

Tym, co wyróżnia Time Clickers na tle innych, podobnych tytułów jest perspektywa z jakiej obserwujemy rozgrywkę. Tytuł przypomina gry z gatunku FPS, ponieważ bezpośrednio przed nami pojawiają się wymyślne konfiguracje kolorowych bloków, które eliminujemy przy pomocy laserowej broni.

Z każdym kolejnym poziomem bloki stają się coraz twardsze i jest ich coraz więcej. Stąd też konieczność korzystania z dostępu do sporej ilości udogodnień i ulepszeń. Klasycznie dzielą się one na dwie grupy. Pierwsza pozwala zwiększyć moc posiadanej broni oraz daje dostęp do umiejętności specjalnych, druga zaś rozwija zdolności, które automatycznie atakują klocki bez naszej ingerencji.

Dodatkowe środki gromadzimy dzięki konsekwentnemu pokonywaniu kolejnych poziomów. Zdarza się jednak, że od czasu do czasu na ekranie pojawia się kolorowa kula, której strącenie radykalnie usprawnia i przyspiesza nasze działania ;-).

W grze nie zabrakło rozbudowanego systemu osiągnięć, a także wsparcia dla usługi Google Play Gry. Grafika posiada bardzo charakterystyczny styl, który w połączeniu z ciekawym podejściem do rozgrywki sprawia, że tytułem powinni zainteresować się nie tylko miłośnicy tego typu produkcji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!