Time Clickers na weekend – radzisz sobie z Tetrisem, ale czy poradzisz sobie z tym?

Time Clickers na weekend – radzisz sobie z Tetrisem, ale czy poradzisz sobie z tym?
Rafał Szramowiat

12.09.2015 11:17, aktual.: 12.09.2015 12:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Time Clickers – grę zręcznościową o prostych zasadach, w której zmagania sprowadzają się w dużej mierze do jak najszybszego uderzania w ekran przy jednoczesnym, odpowiednim rozwoju umiejętności specjalnych.

Gra ponadto przeznaczona jest na urządzenia mobilne zarówno z systemem Android jak również iOS.

Time Clickers Teaser Trailer

Tym, co wyróżnia Time Clickers na tle innych, podobnych tytułów jest perspektywa z jakiej obserwujemy rozgrywkę. Tytuł przypomina gry z gatunku FPS, ponieważ bezpośrednio przed nami pojawiają się wymyślne konfiguracje kolorowych bloków, które eliminujemy przy pomocy laserowej broni.

Z każdym kolejnym poziomem bloki stają się coraz twardsze i jest ich coraz więcej. Stąd też konieczność korzystania z dostępu do sporej ilości udogodnień i ulepszeń. Klasycznie dzielą się one na dwie grupy. Pierwsza pozwala zwiększyć moc posiadanej broni oraz daje dostęp do umiejętności specjalnych, druga zaś rozwija zdolności, które automatycznie atakują klocki bez naszej ingerencji.

Dodatkowe środki gromadzimy dzięki konsekwentnemu pokonywaniu kolejnych poziomów. Zdarza się jednak, że od czasu do czasu na ekranie pojawia się kolorowa kula, której strącenie radykalnie usprawnia i przyspiesza nasze działania ;-).

W grze nie zabrakło rozbudowanego systemu osiągnięć, a także wsparcia dla usługi Google Play Gry. Grafika posiada bardzo charakterystyczny styl, który w połączeniu z ciekawym podejściem do rozgrywki sprawia, że tytułem powinni zainteresować się nie tylko miłośnicy tego typu produkcji.

Grę Time Clickers można pobrać w działach:

Programy (dla Windows) -> Gry -> Zręcznościowe.

Programy (dla Android) -> Gry.

Programy (dla iOS) -> Gry.

Zapraszamy do zabawy.

Uwaga!

  • W celu instalacji gry dla Windows należy pobrać program Steam(http://www.dobreprogramy.pl/Steam,Program,Windows,18206.html) – klienta platformy, która pozwala nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także oferuje graczom możliwość kontaktu ze sobą, wymiany doświadczeń oraz wspólną zabawę.
  • Tytuł jest systematycznie rozwijany, ulepszany i wzbogacany o ciekawe dodatki umilające rozgrywkę.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)