reklama

Tiny Burner 1.0.202

Strona główna Windows Multimedia Nagrywanie płyt CD/DVD/BD
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Tiny Burner to jedno z najprostszych w obsłudze narzędzi do nagrywania płyt CD/DVD/BD. Jego funkcjonalność ograniczona została niemalże do absolutnego minimum i umożliwia jedynie tworzenie kompilacji z danymi (dokumentami, multimediami, grafiką itp.). Program kierowany jest w głównej mierze do początkujących użytkowników.

Głównym atutem Tiny Burner jest prosta obsługa, ograniczająca się do wczytania danych, które chcielibyśmy wypalić na płycie i zdefiniowania podstawowych parametrów nagrywania. Obejmują one m.in. nazwę kompilacji, wybór napędu czy prędkości zapisu. Narzędzie oferuje ponadto mechanizm oczyszczania bufora, zapewniający niezawodność podczas zapisu danych na płycie, a także funkcje tworzenia oraz zapisu na nośnik obrazu dysków. Z jego poziomu uzyskamy również podstawowe informacje o posiadanym napędzie optycznym oraz umieszczonej w nim płycie. Na pulpicie wyświetlane jest okienko z danymi o ilości i rozmiarze plików dodanych do kompilacji.

Tiny Burner następujące rodzaje nośników: CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD-R/+ R DL, DVD + R/RW, BD -R/RE, BD-R/RE DL, HD-DVD-R/RW i DVD-RAM.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
cameleon06   8 #2 01.09.2016 20:15

Dlaczego mam informację , że strona " dp/cdn .... " została zablokowana ? Chciałem pobrać ten program aby przetestować , a tu nagle pojawia się prawie bordowe tło informujące o niechcianym programie i podanej tam stronie zablokowanej. Coś chyba jest nie tak w tym przypadku . Podobnie było z programem DVD Flick. Zaczynam już tracić zaufanie do strony " dobreprogramy " .

Autor edytował komentarz w dniu: 01.09.2016 20:17
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #1 20.07.2016 17:27

I takich programów powinno być jak najwięcej. Prosty i skuteczny a nie jak kombajny typu Ashampoo Burning ROM czy Nero Burning ROM.

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić